Coronavirus: Nicola Sturgeon میسازد نقشه راه برای کاهش اسکاتلند در مستند از هفته آینده

اسکاتلند آغاز خواهد شد به ظهور از آن coronavirus مستند در مرحله شروع از هفته آینده, Nicola Sturgeon گفته است.

توسط SALAMNEWWS در 1 خرداد 1399

اسکاتلند آغاز خواهد شد به ظهور از آن coronavirus مستند در مرحله شروع از هفته آینده, Nicola Sturgeon گفته است.

اولین وزیر تایید کرد یک "مراقب" آرامش محدودیت برنامه ریزی شده بود از 28 ممکن است اجازه می دهد مردم را به حمام افتاب گرفتن در دیدار با اعضای دیگر خانواده خارج و سفر در مسافت های کوتاه برای ورزش است.

سایت های ساخت و ساز آغاز خواهد شد به بازگشایی اما کارگران در بخش های دیگر ادامه خواهد داد را تشویق به ماندن در خانه اگر آنها می توانند از راه دور.

وجود خواهد داشت تدریجی بازگشایی درایو-از طریق رسانه های مواد غذایی و مراکز باغ و کارخانه مهد کودک قادر خواهد بود برای شروع عامل اجتماعی فاصله اقدامات در محل.

تنظیم نقشه راه Ms ماهیان خاویاری گفت که هر گونه تغییرات به مستند "نمی توان در سنگ" و هشدار داد که خطر موج دوم ویروس باقی مانده است "بسیار واقعی".

او گفت MSPs: "ما رفتار رسمی بررسی حداقل هر سه هفته برای ارزیابی اگر و تا چه حد ما می توانیم حرکت از یک مرحله به بعد اما ما خواهد شد به طور مداوم زنده به زمانی که ما می توانیم سریعتر و یا اینکه آیا ما بیش از حد.

"ممکن است که ما نمی توانیم همه چیز را در یک مرحله خاصی در همان زمان. تک فاز ممکن است در طول بیش از یک بررسی دوره است. برخی اقدامات ممکن است برداشته شود زودتر از برنامه ریزی برخی از بعد."

بیشتر به شرح زیر...tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب