Coronavirus: نمایندگان مجلس متهم کردن دولت 'آهسته متناقض و در زمان غفلت و رویکرد به مراقبت اجتماعی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 8 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

وزیران متهم شده اند یک "آهسته متناقض و در زمان غفلت" رویکرد به مراقبت اجتماعی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که قرار است سال تاخیر در اصلاحات به این بخش است.

در شهادتها گزارش صلیب, پارتی, عمومی, حساب های کمیته گفت: این تصمیم به تخلیه حدود 25000 نفر از بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها به مراقبت از خانه – بدون تست آنها – بود "هولناک خطا" در هفته اولیه وقوع.

شخصی تجهیزات حفاظتی برای مراقبت اجتماعی کارکنان کمیته صندلی مگ Hillier گفت که عدم ارائه کیت برای کارگران و داوطلبان که در معرض خطر زندگی خود را از طریق اولین اوج Covid-19 بود "غم کم لحظه در ما پاسخ ملی".

"ما مراقبت از خانه هایشان به طور موثر پرتاب به گرگ ها و ویروس ویران برخی از آنها," او اضافه شده است.

انجمن آلزایمر گفت: مراقبت از خانه بوده است "رها" در شروع بیماری کروناویروس اجازه می دهد شیوع بیماری به گسترش بدون کنترل و ایجاد "فاجعه بار از دست دادن زندگی است.

موسسه خیریه مدیر تحقیقات فیونا Carragher گفت: "از سمت راست شروع ما نگرانی در مورد تخلیه بیماران به مراقبت از خانه با عجله و این گزارش متاسفانه vindicates این نگرانی ها. خیلی دیر شده برای هزاران نفر از افرادی که فوت کرده اند, بزرگترین تعدادی از آنها شده است افراد مبتلا به زوال عقل هر مرگ پشت سر گذاشتن یک دل خانواده.

"Coronavirus گذاشته لخت تاثیر دهه از سرمایهگذاری ناکافی در مراقبت های اجتماعی. با تهدید موج دوم دولت باید اقدام به محافظت از این گروه آسیب پذیر و اطمینان از تراژدی دیگر مانند این اتفاق نمی افتد دوباره."

و سن موسسه خیریه در بریتانیا مدیر کارولین ابراهیم وجود دارد گفت: در حال حاضر هیچ شکی نیست که "فاجعه بار اشتباهات ساخته شده توسط تصمیم گیران با عواقب غم انگیز برای افراد خانواده و دوستان خود و مراقبت از کارکنان".

"هزاران نفر از مردم و صدها نفر از کارکنان مراقبت درگذشت, زندگی که ممکن است ذخیره شده اند تا به حال ما در واکنش سریعتر به ظهور تهدید به مراقبت از خانه در اینجا به عنوان مشکلات مشابه در کشورهای دیگر چند هفته پیش از همه گیر است مسیر اینجا" گفت: خانم ابراهیم. "هرگز دوباره می تواند به ما اجازه پایین اجتماعی, مراقبت از کارکنان آن و مسن و افراد معلول که در آن بستگی دارد مانند ما انجام می شود این سال است."

با توجه به آخرین موقت آمار منتشر شده از سوی دفتر آمار ملی وجود دارد 19,394 مرگ و میر در مراقبت از خانه در انگلستان بین 2 مارس و ژوئن 12 مربوط به Covid-19 – نزدیک به 30 درصد از تمام مرگ و میر ثبت شده مراقبت از ساکنان خانه.

انتشار گزارش خود نمایندگان مجلس در این کمیته گفت: این بیماری همه گیر به حال برجسته "غم انگیز و تاثیر" پی در پی دولت های به تاخیر انداختن اصلاحات گسترده در بخش و درمان مراقبت های اجتماعی به عنوان بیمه خدمات درمانی را "ارتباط ضعیف".

در اولین معاینه مراقبت بهداشتی و اجتماعی پاسخ به بحران آنها اضافه شده است: "سال بي توجهي کاهش بودجه و تاخیر در اصلاحات شده اند مرکب توسط دولت را آهسته متناقض و در زمان غفلت و رویکرد به بخش پشتیبانی آن مورد نیاز در طول بیماری همه گیر.

"این است که نشان داده شده توسط تصمیم به تخلیه 25,000 بیماران از بیمارستان به مراقبت از خانه بدون نیاز به مطمئن شوید که تمام شد اولین آزمایش برای Covid-19 یک تصمیم است که باقی مانده در نیروی حتی پس از آن روشن شد و مردم می تواند در انتقال این ویروس تا کنون که بدون داشتن علائم".

در این گزارش گفت که "تکان دهنده" سیاست دولت از تست همه بیماران برای Covid-19 قبل از تخلیه آنها به مراقبت از خانه ادامه داد: تا 15 آوریل زمانی که دولت اعلام کرد هر کس می تواند آزمایش قبل از ترخيص و بدون در نظر گرفتن علائم.

"گروه [از سلامت و مراقبت اجتماعی] می گوید که آن را در زمان منطقی تصمیم گیری بر اساس اطلاعات آن را در زمان حال اما اذعان دارد که این امر لزوما همان چیزی که دوباره" نمایندگان مجلس گفت.

رفتن به جلو, این کمیته از دولت خواست به آماده شدن برای یک پتانسیل موج دوم گفت: "هیچ کس انتظار می رود وزیران برای گرفتن هر تصمیم گیری مناسب در دوران اولیه ماه از این بیماری همه گیر. "به جای اینکه به دنبال این تصور که آن را انجام داده است به طوری که دولت به فوریت نیاز به منعکس کننده آن اذعان اشتباهات و یادگیری از آنها و همچنین از چه کار کرده است" این گزارش اضافه شده است.

همچنین گفت که نگران "کمبود اطلاعات در قراردادها و هزینه" در طول دوره زمانی که NHS انگلستان و بهبود گفت: صدها هزار نفر از بيماران درمان شده بود امن از طریق مستقل بيمارستان.

این کمیته گفت: از آن نگران بود که NHS انگلستان و بهبود به حال ارائه یک برآورد کلی از هزینه های. و در آن گفت: اجازه می دهد بلبل بیمارستان ها خالی باقی می ماند در حالی که بیمه خدمات درمانی نیاز به ظرفیت اضافی برای خدمات معمول "خوب نخواهد بود استفاده از پول".

کمیته صندلی Ms Hillier افزود: "مردم آسیب پذیر بازمانده از موج اول جدا شده اند که برای ماه ها در شرایطی که از عملکرد ردیابی و سیستم مهار. هنوز وجود دارد جسورانه و بلند پروازانه ادعاهای ساخته شده توسط وزیران در مورد اجرای آزمون پیگیری و ردیابی است که مطابقت ندارد واقعیت است.

"مرگ از مردم در مراقبت از خانه را ویران کرد بسیاری از خانواده ها است. آنها و ما لازم نیست که زمان برای وعده ها و شعارهای یا تمرینات در سرزنش. ما برای آماده نیست موج اول. قرار دادن همه چیز در کنار, دولت باید با استفاده از پنجره های باریک ما در حال حاضر به برنامه ریزی برای موج دوم. زندگی بستگی گرفتن پاسخ ما درست است."

فقط در هفته گذشته کریس Ersin این افسر ارشد پزشکی برای انگلستان گفت: عوام کمیته که خطرات عمده در مراقبت اجتماعی تنظیمات در نظر گرفته نمی شد در اوایل بحران از جمله کارکنان مشغول به کار در مکان های مختلف و کسانی که پرداخت نمی شود بیمار را ترک کنند.

"من فکر می کنم روشن است که هر کشور است که به بخش مراقبتهای است این رفتار خوب," او گفت: نمایندگان مجلس است. "بریتانیا یک کشور است که به این خوبی از نظر مسائل اجتماعی اما همان درست است ... این شماره ها بسیار مشابه و یا حتی بالاتر از نظر نسبت مرگ و میر در تقریبا در هر کشور شما به این نگاه کنید."

در فرانک اظهارات وی افزود: "وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما آموخته اند که ما در حال حاضر می توانید انجام دهید خیلی بهتر در مراقبت های اجتماعی و من فکر نمی کنم هیچ یک از ما خواهد شد نگاه به آنچه اتفاق افتاده است در مراقبت اجتماعی و می گویند ایده آل مشاوره داده شد و این گسل از هر کسی."

یک سخنگوی وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی گفت: "در طول این بی سابقه جهانی همه گیر ما شده اند با همکاری نزدیک با بخش عمومی و کارشناسان بهداشت و درمان برای قرار دادن در محل راهنمایی و پشتیبانی برای بزرگسالان مراقبت اجتماعی.

"در کنار اضافی £1.3 میلیارد دلار برای حمایت از فرآیند ترخیص از بیمارستان ما ارائه 172m موارد از PPE به بخش مراقبت های اجتماعی از زمان شروع این بیماری همه گیر و تست تمام ساکنان و کارکنان از جمله تکرار آزمایش برای کارکنان و ساکنان در مراقبت از خانه برای بیش از 65s و یا کسانی که مبتلا به زوال عقل.

"ما می دانیم که نیاز به یک راه حل دراز مدت به مراقبت های اجتماعی و ما رو به جلو یک برنامه قرار می دهد که مراقبت اجتماعی در پایدار جای پا برای اطمینان از اصلاحات خواهد آخرین طولانی به آینده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن