ویروس کورونا: فرانسه تهدید می کند که اقدامات 'تمثلی' را پس از اضافه کردن کشور انگلستان به لیست قرنطینه

فرانسه هشدار داده است که اعمال اقدامات "تمثلی" پس از دولت بریتانیا حذف این کشور از لیست مقصد معاف از محدودیت ق

توسط SALAMNEWWS در 25 مرداد 1399

فرانسه هشدار داده است که اعمال اقدامات "تمثلی" پس از دولت بریتانیا حذف این کشور از لیست مقصد معاف از محدودیت قرنطینه - فرو بردن صدها هزار نفر از برنامه های مسافران را به هرج و مرج.

Clement Beaune، وزیر امور خارجه این کشور در امور اروپا در مورد این اطلاعیه گفت: "تصمیم بریتانیایی که ما پشیمان و منجر به اقدامات یدوبرال، همه به امید بازگشت به حالت عادی در اسرع وقت."

پس از آن است که کشور ثبت 2،669 مورد جدید از Covid-19 در یک روز -- بالاترین رقم از اقدامات قفل شدن آسان شد -- با هشدار وزارت بهداشت که گردش خون ویروس "تشدید" بود.

هنوز مشخص نیست که مقامات فرانسوی چه اقداماتی ممکن است برنامه ریزی کنند، اما اوایل سال جاری پاریس اعلام کرد کسانی که از بریتانیا وارد می شوند باید برای 14 روز خود را جدا کنند چرا که دولت بوریس جانسون قرنطینه پتو را اجرا کرد. اين قبل از توافق پل هاي هوايي بود

با گردشگران بریتانیا در حال حاضر رو به قرنطینه 14 روزه زمانی که آنها به خانه بازگشت چنین حرکت از دولت فرانسه به طور موثر ترین سفر بین هر دو کشور در تابستان امسال پایان دهد.

ژان باپتيست دجباري، دبير حمل و نقل اين کشور، افزود که او با دولت انگلستان در مورد تصميم عصر پنجشنبه صحبت کرده است.

من به همتای خود گرانت شیپس از ارادت خود گفتم که پروتکل های بهداشتی را هماهنگ کنیم تا از سطح بالایی از حفاظت در دو طرف کانال اطمینان حاصل کنیم.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب