Coronavirus: کمبود مواد غذایی باعث افزایش شکار غیر قانونی در آسیا و آفریقا و

یک دوربین دام عکس از یک ماده پلنگ مجروح و یک معاینه پزشکی قانونی از آن لاشه نشان داد که چرا موجودی درگذشت: یک

توسط SALAMNEWWS در 2 تیر 1399

یک دوربین دام عکس از یک ماده پلنگ مجروح و یک معاینه پزشکی قانونی از آن لاشه نشان داد که چرا موجودی درگذشت: یک شکارچی دزدکی سیم دام سوراخ آن گشاد و sapped قدرت خود را به عنوان زخم festered برای روز.

تله مانند این مجموعه یکی در جنوب هند را جنگل های انبوه تبدیل شده اند به طور فزاینده ای رایج در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان افراد چپ بیکاری به نوبه خود به حیات وحش را به پول و خوراک خانواده خود را.

ادامه مطلب: چین تحمیل موقت ممنوعیت حیات وحش تجارت میان شیوع کروناویروس

مقامات در هند نگران هستند این افزایش شکار غیر قانونی نه تنها می تواند کشتن بیشتر در معرض خطر ببر و پلنگ بلکه این گونه گوشتخواران بستگی به زنده ماندن.

"این خطرناک است برای تجاوز کردن اما اگر تحت فشار قرار دادند به آستانه می تواند فکر می کنم که این خطرات به ارزش مصرف" گفت: Mayukh Chatterjee, یک زیست شناس حیات وحش با غیر انتفاعی حیات وحش اعتماد از هند است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

از آنجا که کشور خود را اعلام کرد مستند حداقل چهار ببر و شش پلنگ کشته شده اند توسط شکارچیان حیات وحش حفاظت جامعه از هند گفت. اما وجود دارد نیز متعدد دیگر شکار غیر قانونی casualities — آهو در مراتع پا بلند غول سنجاب در جنگل گراز وحشی و پرندگان مانند طاووس و بنفش morhens.

Coronavirus: باغ وحش ها و مبارزه برای زنده ماندن در طول همه گیر
Coronavirus: باغ وحش ها و مبارزه برای زنده ماندن در طول همه گیر

در بسیاری از نقاط جهان در حال توسعه coronavirus مستندات باید موجب نگرانی در مورد افزایش شکار غیر قانونی که سوخت با کمبود مواد غذایی و کاهش در اجرای قانون در برخی از حیات وحش مناطق حفاظت. در همان زمان, مرز تعطیلی و محدودیت های مسافرتی آهسته تجارت غیر قانونی در برخی از ارزش گونه است.

یکی از بزرگترین اختلالات شامل در معرض خطر pangolin. اغلب گرفتار در بخش هایی از آفریقا و آسیا anteater-مانند حیوانات قاچاق عمدتا به چین و آسیای جنوب شرقی که در آن گوشت آنها در نظر گرفته شده است ظرافت و مقیاس های مورد استفاده در طب سنتی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در مارس حیات وحش عدالت کمیسیون گزارش گران شد انباشت pangolin مقیاس در چندین کشور آسیای جنوب شرقی در انتظار پایان دادن به این بیماری همه گیر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شاخ کرگدن در حال ذخیره در موزامبیک در این گزارش گفت: و گران عاج در جنوب شرقی آسیا در حال تلاش برای فروش ذخایر انباشته پس از چین در سال 2017 ممنوعیت تجارت عاج محصولات. همه گیر مرکب گرفتاری خود را از آنجا که بسیاری از مشتریان چینی قادر به سفر به عاج بازار در کامبوج لائوس و کشورهای دیگر.

سنگاپور توقیف ضبط مقدار از عاج فیل
سنگاپور توقیف ضبط مقدار از عاج فیل

"آنها از جان گذشته برای دریافت آن دست خود را. هیچ کس می خواهد به در گیر شدن با این محصول گفت:" سارا Stoner, مدیر هوش برای کمیسیون.

تجارت غیر قانونی در pangolins ادامه داد: "دارد" در آفریقا اما تجارت بین المللی شده است مختل پورت تعطیلی گفت: ری Jansen رئیس آفریقایی Pangolin گروه کاری.

"ما شاهد برخی از تجارت از طریق هوا در حالی که عمده مسیرهای کشتی هنوز هم بسته شده اما ما انتظار سیل تجارت پس از حمل و نقل راه بازگشایی دوباره" Jansen گفت.

ترس است که سازمان یافته شکار در آفریقا خواهد سنبله تا حد زیادی محقق نمی شود — تا حدودی به دلیل رنجر گشت همچنان در بسیاری از پارک های ملی و ذخایر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما استوکس مدیر آفریقای مرکزی برنامه از انجمن حفاظت از حیات وحش گفت: گشت پارک های ملی در چندین کشور آفریقایی تعیین شده کار ضروری.

ادامه مطلب: کنیا سفید نادر زرافه یافت ذبح توسط شکارچیان

اما او شنیده است در مورد افزایش شکار حیوانات در خارج از پارک. "ما در حال انتظار برای دیدن یک افزایش در گوشت بیشه شکار برای مواد غذایی _ duikers بزکوهی و میمون," او گفت:.

یانسن نیز گفت: گوشت بیشه شکار شد افزایش به خصوص در بخش هایی از جنوب آفریقا. "مردم روستایی در حال مبارزه برای تغذیه خود و خانواده خود را," او گفت:.

نیز وجود دارد که نشانه هایی از افزایش شکار غیر قانونی در بخش هایی از آسیا است.

بیشتر یک شاخ کرگدن بود به ضرب گلوله کشته مارس 9 در هند پارک ملی کازیرانگا — مورد اول در بیش از یک سال است. سه نفر مظنون به بخشی از یک بین المللی شکار غیر قانونی حلقه دستگیر شدند در ژوئن 1 با اسلحه خودکار و مهمات گفت: Uttam Saikia حیات وحش سرپرست.

به عنوان در سایر نقاط جهان شکارچیان در Kaziranga پرداخت خانواده های فقیر محقر مبالغ از پول به آنها کمک کند. با خانواده از دست دادن کار از مستند "آنها قطعا استفاده از این" هشدار داد Saikia.

در کشور همسایه نپال که در آن ویروس ویران مهم درآمد از مهاجران و گردشگران ماه اول مستند دیدم بیشتر جنگل های مرتبط با جرایم از جمله شکار غیر قانونی و ورود غیر قانونی از قبلی 11 ماه بر اساس یک بررسی توسط دولت و صندوق جهانی حیات وحش و یا WWF.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

صنعت گوشت خوک می بیند بازار افت قیمت در میان COVID-19
صنعت گوشت خوک می بیند بازار افت قیمت در میان COVID-19

برای بسیاری از مهاجران به بازگشت به روستاها پس از از دست دادن شغل, جنگل بودند "ساده ترین منبع" از روزی گفت: Shiv راج Bhatta مدیر برنامه های در WWF نپال.

در جنوب شرقی آسیا و انجمن حفاظت از حیات وحش مستند در مارس مسمومیت در کامبوج سه انقراض غول ibises برای ودینگ پرنده گوشت. بیش از 100 نقاشی لک لک جوجه نیز آب در اواخر ماه مارس در کامبوج در بزرگترین آبزی مستعمره در جنوب شرقی آسیا.

"ناگهان مردم روستایی باید کمی به نوبه خود به جز منابع طبیعی است و ما در حال حاضر شاهد افزایش شکار غیر قانونی گفت:" کالین پول این گروه مدیر منطقه ای بیشتر مکونگ.

Heartened توسط بسته شدن حیات وحش در بازار چین بیش از نگرانی در مورد امکان ارتباط بین تجارت و coronavirus چند گروه حفاظت از دعوت دولت برای قرار دادن اقدامات در محل برای جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر. در میان آنها یک جهانی ممنوعیت فروش تجاری وحشی پرندگان و پستانداران به مقصد میز شام.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ووهان ممنوعیت خوردن حیوانات وحشی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس

دیگران می گویند یک معاهده بین المللی شناخته شده به عنوان ذکر است که تنظیم تجارت در خطر انقراض گیاهان و حیوانات باید گسترش یافته به ترکیب می کند. آنها اشاره می کنند که برخی از معمول معامله گونه مانند خفاش نعل اسبی اغلب حمل ویروس اما در حال حاضر موضوع به محدودیت های تجاری در زیر اشاره می کند.

"است که یک شکاف بزرگ در چارچوب" گفت: جان اسکانلون سابق دبیر نقل در حال حاضر با پارک. "ما ممکن است پیدا کردن که ممکن است برخی حیوانات که باید ذکر شده و نمی تواند معامله یا داد و ستد تحت شرایط سخت و خاص بازار است که باید بسته شود."

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب