کوروناویروس: آخرین کاهش قفل شدن انگلستان سیاسی است و علم 'واقعا تغییر نکرده است', مشاور Sage می گوید

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 24 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

آخرین کاهش قفل شدن کوروناویروس انگلستان یک تصمیم سیاسی بود که در مشاوره علمی بتن، یک کارشناس پیشرو، به اتهام.

جان ادموندز، استاد مدل سازی بیماری های عفونی در دانشکده بهداشت و طب گرمسیری لندن گفت: «هیچ چیز واقعا در اپیدمیولوژی در طول چند هفته گذشته تغییر نکرده است» از زمانی که بوریس جانسون اعلام کرد که بازگشایی پارلورهای زیبایی و کسب و کارهای دیگر به تاخیر خواهد افتاد، گفت: جان ادموندز، استاد مدل سازی بیماری های عفونی در دانشکده بهداشت لندن و طب گرمسیری.

پروفسور ادموندس همچنین عضو گروه مشاوران Sage دولت است. او به برنامه امروز رادیو بی بی سی ۴ گفت که اگرچه داده های نظرسنجی از دفتر آمار ملی (ONS) به نظر می رسد که نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم عفونی بودند، از یکی در ۱۵۰۰ به یک در ۱۹۰۰، "عدم قطعیت زیادی در مورد هر یک از آن تخمین ها وجود دارد".

او اضافه کرد: "اگر می خواهید دیدگاه مثبتی را در نظر بگیرم، این یک پیشرفت کوچک است. از دیدگاه علمی، من فکر می کنم احتمالا ً نتیجه می گیریم که تغییر زیادی نکرده است.» دیگر شاخص های اپیدمیولوژیک نشان می دهد که درجه ای به همین اندازه کوچک از تغییر، او گفت.

از شنبه، سالن های زیبایی و دیگر خدمات نزدیک تماس، مناطق بازی نرم، کازینو و سالن های عملکرد داخل سالن می تواند باز کردن پس از تاخیر در اثر سنبله در موارد ایجاد شده است.

پروفسور ادموندز در مورد تصمیم گیری برای آسان تر کردن قفل شدن گفت: "من فکر نمی کنم که این کار واقعاً در زمینه های اپیدمیولوژیک صورت گرفته باشد، من فکر می کنم این واقعاً به دلایل اقتصادی در درجه اول گرفته شده است، و البته دلایل بسیار خوبی برای این کار وجود دارد."

در این مورد پرسیده می شود که آیا او می ترسید انگلستان خیلی سریع حرکت می کند، او افزود: "باز هم این ها تصمیمات سیاسی هستند. من فکر می کنم شما باید به تعادل همه گیرشناسی با اقتصاد و ملاحظات دیگر. من فکر می کنم همه ما ترجیح می دهم وجود دارد به تعداد بسیار پایین تر از عفونت اما دولت باید به تعادل این چیزها را از"

بعدها در برنامه گرانت شپراس اصرار داشت که وزیران تصمیم خود را بر اساس علم گرفته اند، و انکار کردند که این کار صرفاً به دلایل اقتصادی انجام شده است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن