Coronavirus: اقتصاددان می گوید: بازگشایی استان بدون واکسن می تواند نتیجه معکوس

دولت ساسکاچوان و کبک در حال برنامه ریزی برای شروع محدودیت های بلند طراحی شده برای محدود کردن گسترش COVID-19 و

توسط SALAMNEWWS در 15 اردیبهشت 1399

دولت ساسکاچوان و کبک در حال برنامه ریزی برای شروع محدودیت های بلند طراحی شده برای محدود کردن گسترش COVID-19 و بازگشایی اقتصاد در روز دوشنبه است.

آلبرتا طرح آغاز شد و روز جمعه.

حتی با میلیون ها کانادایی گذاشته و مشتاق به بازگشت به کار یک اقتصاددان می گوید: بازگشایی بدون یک واکسن برای رمان coronavirus می تواند نتیجه معکوس.

ادامه مطلب: ساسکاچوان برای شروع بازگشایی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 4

"شما می توانید برای باز کردن وجود دارد هیچ چیز گفت: شما نمی توانید" گفت: موشه کاوشگر یک اقتصاددان در دانشگاه کونکوردیا, "[اما] من به شدت توصیه می کنند در برابر آن."

چند استان را اعلام کرد قصد دارد برای بازگشایی شده است. برنامه مستلزم کسب و کارهای مختلف باز کردن در مراحل مختلف با تاریخ تعیین شده برای برخی از مراحل و نه برای دیگران.

مراحل بدون یک تاریخ افتتاح خواهد شد و پس از تعیین اولیه دهانه جای گرفته اند و میزان عفونت را افزایش نمی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تمام برنامه های ذکر نیاز به ادامه به فاصله اجتماعی اما موشه می گوید همه آنها فاقد آن هستند چیزی ضروری — یک واکسن.

ادامه مطلب: Coronavirus: کنی امید به آغاز بازگشایی آلبرتا اقتصاد در مه, کار 'در سراسر ساعت" در مجلس

بدون یک کاوشگر گفت: "واقعا وجود دارد خطر که فقط آن یک نفر را می گیرد و همه ما در حال رفتن به پیدا کردن خودمان به جایی که ما آغاز شده است."

او گفت: هزینه های اقتصادی یکی دیگر از شیوع و بسته شدن بعد از بازگشایی خواهد بود شدید تر از اولین بار به این کشور رفت و به مستند.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

روند راه اندازی مجدد زنجیره تامین — سفارش لوازم و استخدام و برگشت کارکنان — تنها باید به لغو همه چیز فقط پول بیشتری هزینه با درآمد بسیار کمی برای نشان دادن تلاش است.

ادامه مطلب: Coronavirus: به عنوان ساسکاچوان برنامه های خود را بازگشایی می توانید تاریخ ارائه درس ؟

"شما می توانید تصور کنید که در رستوران در حال رفتن به شروع به قرار دادن در سفارشات تولید کنندگان شروع به حمل و نقل در مواد غذایی و چیزهایی مانند آن. نیاز به برش آن در وسط است برای رفتن به یک مقدار بزرگتر از دست دادن برای کسانی که در رستوران ها از باقی مانده بسته برای چند هفته بیشتر," او گفت:.

کاوشگر گفت: استان با داشتن برنامه های مختلف برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود ایجاد مشکلات بیشتر.

هر استان بسته خواهد شد تحت فشار به باز کردن جلوتر از برنامه باعث خرابی تلاش برای پهن کردن منحنی یا می تواند آن را مجبور به بستن مرزهای خود را برای محافظت از ساکنان صدمه زدن به هر حال تجارت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: دولت انتاریو انتشار راهنمای کسب و کار برای بازگشایی با خیال راحت

"من فکر می کنم این اشتباه دولت فدرال است که ساخت آنها نیست و اصرار دارد که همه با هم حرکت می کند," او گفت:.

او گفت: وجود دارد می تواند سردرگمی برای شهرهای مرزی مانند Lloydminster است که شکاف بین آلبرتا و ساسکاچوان و فلین فلن که در منیتوبا اما در مرز با استان ساسکاچوان.

اگر Lloydminster پایبند به ساسکاچوان برنامه و سپس ساکنان آلبرتا نیست پیوستن به جدول زمانی خود را در استان است. اگر افرادی که باید در انزوا بنابراین به عنوان نه به گسترش این ویروس هستند و سپس کار اقتصادی و درد از چند هفته گذشته هدر رفته, او گفت:.

"بهتر است که اگر شما در حال رفتن به [باز]... به انجام آن را به آرامی و اطمینان حاصل کنید که شما آن را دریافت حق اولین بار و نه زمین خود را در یک وضعیت که در آن شما را مجبور به بستن و دوباره در یک ماه بیش از دو ماه از قرنطینه و جداسازی."

مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب