Coronavirus: Chris Ersin می گوید او انتظار انگلستان باقی می ماند در 'قابل توجه' سطوح تا بهار 2021 حداقل

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 4 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

عمومی خواست شده توسط بوریس جانسون و ارشد علمی مشاوران به ادامه با احتیاط با وجود بازگشایی بارها و رستوران ها از 4 جولای.

اعلام تسهیلات به مستند قوانین در ویکیانبار نخست وزیر گفت: "ما ملی خواب زمستانی" بود و توافق با حزب محافظه کار MP گفت که مردم باید "خود را وطن پرست و جدیت" با رفتن به میخانه به عنوان آنها بازگشایی شده است.

اما که روزانه در خیابان داونینگ جلسه بعد مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel هشدار داد که ساعت بسته – که همچنین هتل باز دوستان و خانواده ها اجازه ملاقات در خانه های خود و دو متر اجتماعی فاصله حکومت کاهش و به حداقل یکی – بود "نه عاری از خطر".

و افسر ارشد پزشکی کریس Ersin پیش بینی کرد که Covid-19 هنوز هم می تواند گردش در "قابل توجه" سطح حداقل تا بهار 2021.

هر دو تاکید کرد که دو متر باقی مانده این قانون کلی برای ارتباطات اجتماعی خارج از خانه است که مردم باید رویکرد نزدیک تر تنها در صورتی که آنها گرفته اند کاهش مراحل مانند پوشیدن پوشش صورت, نشستن کنار هم و نگه داشتن تعاملات مختصر.

در همین حال یک گروه از پزشکان برجسته – از جمله رئیس جمهور از 11 رویال کالج ها و صندلی انجمن پزشکی بریتانیا هشدار داد که موج دوم coronavirus بود "خطر واقعی" و از دولت خواست به انجام یک بررسی برای اطمینان از این کشور آماده است به آن صورت.

در نامه ای به مجله پزشکی بریتانیا آنها نوشت: "در حالی که آینده را شکل همه گیر در انگلستان سخت است برای پیش بینی, شواهد موجود نشان می دهد که محلی شعله ور شدن یو پی اس به طور فزاینده ای به احتمال زیاد و موج دوم از یک خطر واقعی. عناصر بسیاری از زیرساخت های مورد نیاز برای مهار این ویروس شروع به در محل قرار داده اما چالش های قابل توجهی باقی می ماند.

"این کار در حال حاضر است که نه تنها برای مقابله فوری با گسترده اثرات فاز اول از همه گیر اما به اطمینان حاصل شود که این کشور به اندازه کافی آماده شده شامل فاز دوم."

ساخت بسیار trailed "unlockdown" اطلاعیه در ویکیانبار آقای جانسون گفت: آن ضروری بود برای عموم به عمل مسئولانه و هشدار داد که او نمی خواهد درنگ به reimpose محدودیت های محلی و یا در سراسر کشور به سرکوب Covid شعله ور شدن یو پی اس.

اما او به روشنی او را تکیه بر "عقل سلیم و روح جامعه" به جای اجرای به اطمینان حاصل شود که قوانین جدید مشاهده شده و "ببینید ما از طریق به پیروزی بیش از این بیماری".

نخست وزیر به شوخی در مورد بازدید از "بارها و hostelries" در سراسر کشور به مناسبت بازگشایی مجدد و خواست آنها را به "استفاده از نبوغ خود را به باز کردن در تمام راه هایی که آنها می توانند" در حالی که نگه داشتن در خط با راهنمایی های جدید.

دستورالعمل جدید برای انگلستان رونمایی کرد که آمار و ارقام نشان داد رسمی انگلستان تلفات افزایش 171 به 42,927 را ببینید:

– میخانه ها, رستوران ها, هتل ها, سینما, آرایشگری, موزه ها و گالری ها و زمین های بازی از بازگشایی 4 جولای مشروط در حال ساخته شده "Covid-امن".

– داخل سالن گردهمایی از دو خانواده با هر اندازه را در خانه ها و سالن های مهمان نوازی از جمله یک شبه باقی می ماند در محل اقامت تعطیلات.

– مکان های عبادت به جماعت تا 30, از جمله برای عروسی اما بدون آواز است که خطر گسترش عفونت است.

– سالن های ورزشی و استخرهای شنا و تو سرو و نرم و مناطق بازی بسته باقی می ماند با تئاتر و سالن های کنسرت اجازه تنها برای نشان دادن نمایش از وقایع گذشته اما هیچ اجرای زنده.

"بله, من می خواهم برای دیدن مردم در مغازه ها" آقای جانسون گفت: نمایندگان مجلس است. "این یک چیز فوق العاده برای دیدن.

"بله, من می خواهم برای دیدن مردم با استفاده از مهمان نوازی دوباره یک چیز فوق العاده است. بله, من می خواهم برای دیدن مردم با بهره گیری از دوستان و خانواده, دوباره, اما آنها آن را در راه مسئول و اجتماعی رعایت فاصله."

بوریس جانسون مجموعه مستند تسهیلات در مجلس عوام (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

اعلام شماره 10 که روزانه 5pm جلسات بودند پایان پس از بیش از سه ماه به نظر می رسد برای ارسال یک سیگنال روشن است که اوج بحران بود, بیش, با آقای جانسون گفت: وزیران خواهد در حال حاضر به نظر می رسد تنها زمانی که "ما چیزی واقعا مهم است که می گویند".

الیور Dowden, فرهنگ, منشی, اشاره کاهش بیشتر به آمده به tweeting که خود را "آرمان" بود که برای باز کردن ورزشگاه در اواسط ماه آینده.

اما هر دو Mr Ersin و Mr blue palace hotel در زمان ویژه محتاط تن زمانی که آنها به نظر می رسد در کنار ساعت در گذشته روزانه در کنفرانس مطبوعاتی تاکید کرد که تصمیم برای کاهش محدودیت های گرفته شده توسط سیاستمداران.

آقا پاتریک گفت: دولت رویکرد به کاهش مستند که گرفته شده بود در پرتو اقتصادی و همچنین علمی و توصیه های پزشکی بود "معقول".

اما او افزود: "آن است که خطر ابتلا به رایگان. آن را نمی توان خطر ابتلا به رایگان. هر زمان شما را یک گام به باز کردن وجود دارد برخی از خطر در ارتباط با آن"

آخرین آمار و ارقام نشان داد که این بیماری همه گیر شدن با 2 تا 4 درصد در روز, در حالی که این مهم R تعداد – نمایش میانگین تعداد افراد آلوده توسط هر coronavirus بیمار باقی مانده در زیر یکی گفت: مشاور ارشد علمی.

اما او هشدار داد که اعداد بودند "صاف کردن" به جای رفتن به پایین به صفر و گفت: "آیا نمی شود فریب خورده که این به معنی آن دور رفته است. این بیماری رو به رشد در سراسر جهان است. آن را در حال آمدن است اما آن را نمی توان به دور است."

پروفسور Ersin گفت که "کاملا حیاتی" است که افراد و کسب و دستورالعمل های جدید به طور جدی.

"اگر مردم از شنیدن یک نسخه تحریف شده از آنچه که گفته است که می گوید:" این همه خوب در حال حاضر آن را دور رفته و شروع به رفتار در راه است که آنها به طور معمول قبل از این ویروس اتفاق افتاده است بله ما به یک چشم انداز مثبت برای مطمئن" او هشدار داد.

آقا پاتریک گفت: آن را "بسیار بعید" است که Covid خواهد سوزاند به طور طبیعی در انگلستان و گفت که او تنها "نسبتا خوشبین" واکسن و درمان نافی خطر آن را به شمار در کوتاه مدت.

و پروفسور Ersin پیش بینی کرد که این کشور می تواند به مقابله با Covid-19 به 2021.

"من خواهد بود شگفت زده و خوشحال اگر ما در این وضعیت فعلی از طریق زمستان و بهار آینده," او گفت:.

"من انتظار وجود دارد به مقدار قابل توجهی از coronavirus گردش حداقل به آن زمان و من فکر می کنم آن است که رفتن به بسیار خوش بینانه است که برای علم به طور کامل به نجات بیش از آن نوع بازه زمانی.

"اما من یک اعتماد مطلق به ظرفیت علم به غلبه بر بیماری های عفونی – آن را انجام داده است که بارها و بارها آن را انجام خواهد داد که برای این ویروس چه که از طریق مصرف دارو و واکسن و یا در واقع چیزهای دیگر که ممکن است به بازی می آیند.

"متوسط به مدت طولانی من خوشبین هستم. اما برای کوتاه مدت و میان مدت تا زمانی که این زمان در سال آینده قطعا من فکر می کنم ما باید برنامه ریزی برای این به نظر من به مسافت های طولانی به 2021."

اذعان افسر ارشد پزشکی نگرانی آقای جانسون گفت: "همانطور که برای 4 جولای, من امیدوارم که از آن خواهد شد یک روز بزرگ اما بدیهی است که شما می دانید مردم رو به مطمئن شوید که آنها آن بیش از حد نیست.

"من می دانم کریس است به خصوص در این مورد نگران بود – ما می توانیم بزرگ نوشتن صحنه در باغ آبجو زمانی که این ویروس می تواند منتقل شود. این باید انجام شود در یک راه معقول."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن