Coronavirus: کسب و کار ممکن است نیاز به دو هفته برای آماده سازی کارکنان برای بازگشت به کار با خیال راحت هشدار اتحادیه

کارفرمایان ممکن است نیاز به دو هفته برای آماده سازی برای مردم را به بازگشت به کار با خیال راحت در حال انجام co

توسط SALAMNEWWS در 22 اردیبهشت 1399

کارفرمایان ممکن است نیاز به دو هفته برای آماده سازی برای مردم را به بازگشت به کار با خیال راحت در حال انجام coronavirus همه گیر ارشد تجارت رسمی اتحادیه هشدار داده است.

دن قیچی ملی بهداشت ایمنی و محیط زیست مدیر در GMB اتحادیه گفت: مشاوره است که کارمندانی که از خانه کار می کند باید بازگشت به محل کار این هفته "بی پروا" به عنوان بوریس جانسون متهم شد, از کاشت سردرگمی آرامش مستند قوانین.

در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در روز یکشنبه نخست وزیر گفت: مردم در بخش هایی مانند تولید و ساخت و ساز باید "به طور فعال تشویق" به بازگشت به کار در روز چهارشنبه – قبل از رسمی ارشاد منتشر شده بود در نگه داشتن کارکنان امن است.

مشاوره شد و در نهایت منتشر شده توسط این گروه برای کسب و کار و انرژی و استراتژی صنعتی در دوشنبه شب ترک شرکت کمتر از دو روز به آماده شدن.

سطر پس از بریتانیا بزرگترین اتحادیه های کارگری – اتحاد متحد به GMB و Usdaw و همچنین معاملات اتحادیه کنگره (TUC) – گفت: آنها توصیه می خود را 3 میلیون عضو به بازگشت به کار تا زمانی که سلامت و اقدامات ایمنی در محل.

آقای قیچی که اتحادیه نشان دهنده برخی از 600,000 کارگران از جمله آمبولانس رانندگان و کارکنان تولیدی گفت که بسیاری از محل های کار نیاز صفحه نمایش موانع و طبقه نشانه گذاری اجتماعی فاصله و همچنین دست sanitiser و ماسک صورت برای کارکنان است که می تواند تا دو هفته به سازماندهی.

او گفت: مستقل: "هیچ قانون در سراسر این اما کارفرمایان باید برای ارزیابی خطر ابتلا به کارگرانی که در معرض Covid-19 و پیاده سازی راه های کاهش که خطر ابتلا به پایین ترین سطح که آنها می تواند رسیدن به.

"در عمل است که نیاز به صفحه نمایش موانع کف و مارک و علامت دست sanitiser ماسک صورت و به طور بالقوه یک طیف وسیعی از دیگر مداخلات.

"همه از این زمان را برای تهیه و تنظیم, بنابراین من می خواهم پیشنهاد می کنم حداقل یک هفته و به احتمال زیاد دو هفته مگر اینکه کارفرما به حال این تجهیزات در حال حاضر در محل کار."

آقای قیچی انتقاد نخست وزیر مبهم پیشنهاد روز یکشنبه که مردم می تواند بازگشت به کار کرد و گفت: "کارفرمایان که محل بسته نیاز برای اجرای این اقدامات قبل از هر کسی می گرداند به طوری که آنها نیاز به حداکثر ممکن سرب در زمان.

"دوازده ساعت متوجه شد بی پروا در افراطی است."

لعن McCluskey دبیر کل متحد, اتحادیه اروپا نیز با انتقاد از دولت برای ارائه پیام های مخلوط, گفت میلیون ها نفر از مردم خواهد بود "به طور کامل زبانم بند آمده".

هر کارگر مطمئن نیستید که آیا آنها در حال کار در یک محیط امن "نباید تحت فشار در بازگشت به کار" او گفت BBC Radio 4 امروز برنامه.

کار رهبر آقا Keir Starmer خواست نخست وزیر به ارائه "وضوح و اطمینان" به برنامه ریزی برای کاهش مستند جدید در 60 صفحه طرح سمت چپ سوالات بیش از ایمنی محل کار و واگرا پیام از اسکاتلند و ولز و انگلستان است.

او گفت: "نخست وزیر گفت که او تنظیم یک نقشه راه است اما اگر ما برای تکمیل این سفر با خیال راحت یک نقشه راه نیاز جهت روشن. بنابراین بسیاری از ما سوالات که نیاز به پاسخ دادن."

جدید مشاوره شرکت خواهد نیاز به انجام بازرسی به نشان می دهد آنها در حال امن و محل گواهی نامه بر روی صفحه نمایش.

کارفرمایان در محل کار مانند سایت های ساخت و ساز کارخانه و takeaways گفته شده برای حفظ دو متری اجتماعی فاصله که در آن ممکن است برای تمیز کردن بیشتر و به راست موانع در فضاهای مشترک.

Alok Sharma, کسب و کار, منشی گفت: "این هدایت را فراهم می کند یک چارچوب به انگلستان بازگشت به کار در راه است که امن است برای همه.

"این گام های عملی برای فعال کردن کارفرمایان به شناسایی خطرات که Covid-19 ایجاد می کند و به اقدامات عملی برای کاهش آنها."

آقای جانسون سخنگوی رسمی گفت: Westminster نشست خبری که بسیاری از شرکت ها گرفته شده بود مراحل را برای حفاظت از کارکنان در حال حاضر مانند یک سوپر مارکت است که بنا perspex صفحه نمایش برای محافظت از صندوقداران.

PM گفت:: "اگر کارکنان نگران هستند آنها می توانند با ثبت نام در این نگرانی با سلامت و ایمنی اجرایی که موجود قدرت است. ما می خواهیم مردم را به احساس مانند آنها می تواند بازگشت به کار با خیال راحت.

"آن را برای کارفرمایان – که من فکر می کنم شده اند شدیدا مسئول تا کنون – و کارکنان به گفتگو و مطمئن شوید که کارکنان احساس امنیت به بازگشت به کار."

در همین حال صدراعظم Rishi Sunak است که انتظار می رود برای استفاده از یک بیانیه به عوام انگلیس روز سه شنبه اعلام یک فرمت به خزانه را حفظ طرح با حدس و گمان که او ممکن است مقیاس حمایت furloughed کارگران در حال حاضر از 80 درصد از حقوق و دستمزد.

کارفرمایان نیاز به تضمین این هفته است که این طرح را ادامه خواهد داد فراتر از پایان ماه ژوئن برای اجتناب از نیاز به موضوع جرم افزونگی اعلامیه برای آن تاریخ است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن