کوروناویروس: تیم ردیابی تماس بلکبرن با رسیدن به ۹۰ درصد از مردم 'جهان کتک' سیستم ملی مفقود شده بود

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

یک سیستم تماس محلی در شهر با بدترین نرخ عفونت کوروناویروس انگلستان راه اندازی شده است در حال حاضر رسیدن به 90 درصد از مردم سیستم £ 10bn دولت بود شکست گرفتن از نگه دارید.

Blackburn با شورای Darwen ایجاد یک تیم متخصص برای پیگیری Covid-19 موارد در منطقه این هفته پس از سیستم گسترده کشور به طور موثر نامناسب برای هدف پیدا شد.

ده ها نفر از کارکنان از بخش های دیگر در تلاش برای رسیدن به ساکنان که بارها و بارها توسط آزمایش و ردیابی بیمه خدمات درمانی از دست رفته بودند - خدمات بوریس جانسون قبلا وعده داده خواهد شد "ضرب و شتم جهان".

اکنون، پس از پنج روز در عمل، گزارش شده که تیم بلکبرن تقریباً به همه افراد مورد نیاز ش دست می دهد.

دومینیک هریسون، مدیر بهداشت عمومی شورا در یک توییت در روز شنبه گفت: «پس از یک هفته عملیات، ما اکنون مدیریت تماس با 10/9 از موارد سیستم ملی نمی تواند تماس بگیرید.»

موفقیت به تماس کنندگان با استفاده از شماره تلفن بلکبرن قرار داده شد -- به طور گسترده ای با سوء ظن کمتر از 0300 تعداد ظاهر می شود بر روی صفحه نمایش تلفن همراه مشاهده شد -- و دانش محلی.

پل فلمينگ مدير شورا ي تغيير تجارت که در حال هدايت رانندگي است، افزود: "تعداد محلي و مکالمه محلي تر در مورد حمايت گسترده تر براي ما کار مي کند."

او گفت برخی از بازدیداز خانه نیز در مواردی که مردم هنوز در برداشتن تلفن انجام می شود.

در حال حاضر به نظر می رسد وحی مجموعه ای برای اضافه کردن succour به تقاضاهای در حال رشد است که تماس با ردیابی -- در نظر گرفته حیاتی در کنترل گسترش coronavirus -- نیاز به هماهنگ در سطح محلی.

شورای Sandwell در غرب Midlands در حال حاضر راه اندازی تیم خود را پس از مدیر بهداشت عمومی خود ، لیزا McNally ، اعلام کرد که خدمات ملی بود شکست ؛ در حالی که در لستر، کارکنان شورا برای انجام ضربه های درب به درب اعزام شده اند.

مقامات در کرکلی ها، کالدردیل و برادفورد - همه در یورکشایر غربی - همه درک می شود به دنبال امکان ایجاد تیم های خود را، با حمایت از بهداشت عمومی انگلستان است.

و در پذیرش آشکار شکست خود را، مقامات Whitehall در روز پنجشنبه نشان داد که شوراها ممکن است داده های عفونت در زمان واقعی داده می شود - حرکت است که اجازه می دهد آنها را به انجام ردیابی خود را.

تست و ردیابی بیمه خدمات درمانی خود را استخدام بیش از 20،000 نفر از طریق شرکت های خصوصی مانند سرکو و Sitel.

هدف تماس با کنترل کننده ها این است که با کسانی که آلوده شده اند و تماس های آنها به آنها توصیه شود که خود جدا شوند، اما، در روز دوشنبه، محققان مستقل متوجه شدند که این تنها در حال رسیدن به 52 درصد از مردم است - و به خوبی زیر 75 درصد مورد نیاز برای کنترل ویروس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب