Coronavirus: همه تو نوبت بوریس جانسون مجبور شده است تا در طول همه گیر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 31 خرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بوریس جانسون مجبور شده است به تعدادی از U-turns در کمتر از یک سال ،

NHS تماس با ردیابی نرم افزار

وزرا باید در حال غرق فناوری پشت در حال حاضر با تاخیر بیمه خدمات درمانی Covid-19 تماس با ردیابی برنامه - دولت دوم U-نوبه خود در فضا از یک هفته.

در ماه مه بوریس جانسون کنار نظر کارشناس در یک جلسه از نخست وزیر این سوال را با اطمینان اعلام کرد که انگلستان را یک "دنیای ضرب و شتم" سیستم در محل در ماه ژوئن.

اما روز پنجشنبه U-نوبه خود به این معنی است که برنامه نمی تواند در دسترس در سراسر انگلستان حداقل تا پاییز. یک وزیر اذعان کرده است که آن را ممکن است به طور کامل نورد تا زمستان. و حتی پس از آن محصول ممکن است مناسب برای تماس با ردیابی.

رایگان وعده های غذایی مدرسه

نخست وزیر است که به خوبی شناخته شده برای شور و شوق خود را در ورزشی زمینه – اگر نه لزوما مهارت های خود را. این بار منچستر یونایتد به مهاجم مارکوس Rashford ضرب و شتم آقای جانسون در آنچه که باید خود بازی سیاست است.

تماس از نخست وزیری فوتبالیست به U-نوبه خود در برنامه به قراضه مدرسه رایگان کوپن غذا در طول تابستان توربوشارژ یک کمپین است که در حال حاضر در حال اجرا است برای هفته ها.

هنگامی که حزب محافظه نمایندگان مجلس شروع به اضافه کردن صدای خود را به تماس برای یک تغییر از قلب آن زمان به رها کردن سیاست اما نه قبل از آقای Rashford شده بود لقب قهرمان ساعت.

بیمه خدمات درمانی اضافه

بوریس جانسون اعلام کرد در ماه مه که 400 پوند هزینه سالانه پرداخت غیر مهاجران اتحادیه اروپا به استفاده از بیمه خدمات درمانی خواهد بود اوراق برای سلامت و مراقبت کارگران فقط یک روز پس از دفاع از سیاست.

به عنوان کشور مونتاژ خود به درب خانه هر پنج شنبه شب به کف زدن برای مراقبین آن را به حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای قابل دفاع برای بیمه خدمات درمانی کارکنان خواسته می شود به پرداخت هزینه اضافی در بالای مالیات خود را به استفاده از سرویس های بهداشتی.

به خصوص که آن را در داخل بود که بسیار خدمات سلامت که از آنها خواسته خطر جان خود را در مبارزه با کروناویروس.

سوگ طرح

وجود دارد یک اعتراض که از آن پدید آمده جدید بیمه خدمات درمانی سوگ طرح را به درخواست پزشکان و پرستاران اما نه به هزاران بحرانی دیگر کارکنان بسیاری از آنها پایین پرداخت می شود.

این طرح کمک های مالی اجازه اقامت دائم در انگلستان به بستگان در خارج از کشور متولد کارکنان بیمه خدمات درمانی که با مرگ مبارزه Covid-19. معرفی شده در مارس وجود دارد تقریبا فوری تماس آن را به صورت گسترده به دیگر کارگران از جمله باربرها و پاک کننده ها.

اعلام u-turn Priti Patel, دبیر خانه گفت: "هر مرگ در این بحران یک تراژدی است".

رای گیری از راه دور

دولت مجبور شد برای ارائه امتیازات به نمایندگان مجلس پس از زوزه از تظاهرات و طرح آنها را به رای دادن در فرد در مجلس عوام.

سیستم اعلام شد یک کار بیهوده و حتی به طور معمول وفادار حزب محافظه نمایندگان مجلس پس از سیاستمداران بودند مجبور به ایستادن در یک خط بیش از یک کیلومتر به صف برای رای دادن.

یکی MP اشاره کرد که در وسط یک جهانی همه گیر: "این است چگونه عفونت گسترش".

آخرین مطالب