ویروس کوروناویروس: 50m PPE اقلام خریداری شده توسط دولت خراش بیش از نگرانی های ایمنی

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 16 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

پنجاه میلیون ماسک که قرار بود توسط ان.اس.ای.اس استفاده شود، اکنون به دلیل مسائل ایمنی نمی تواند توسط کارکنان پوشیده شود، دولت پذیرفته است.

ماسک FFP2 که توسط دولت دستور داده شده است حلقه گوش به جای حلقه سر, به این معنی است که خطر وجود دارد که آنها را به اندازه کافی امن نیست.

ماسک ها توسط Ayanda Capital عرضه می شدند که به آن یک قرارداد ۲۵۲ متر پوندی برای تأمین تجهیزات حفاظتی شخصی (PPE) اعطا شد. دولت در حال حاضر توسط هردکتر و پروژه قانون خوب بیش از تصمیم خود را به اعطای صندوق خانواده خصوصی قرارداد شکایت.

همچنین در یک سند حقوقی، که توسط دولت به هر دکتر و پروژه قانون خوب فرستاده شده بود، فاش شد که این معامله توسط اندرو میلز، مشاور هیئت مدیره تجارت در وزارت تجارت بین المللی، به نام تیم هوکلیک، مدیر عامل شرکت سرمایه ای ایندا، تنظیم شده است.

آقای هوریک گفت آقای میلز یک همکار تجاری بود و از او خواسته شد تا به شرکت "با توجه به رابطه اش با وزارت تجارت بین المللی و تجربه اش در کسب و کار بین المللی و فروش" کمک کند.

آقای میلز پیش از این سمت های رهبری ارشد در کسب و کار از جمله سامسونگ، آی بی ام، اچ پی و KPMG را بر آن داشت، این سند را گفت.

دولت اصرار داشت که "کوشش مناسب به دلیل" در پایتخت Ayanda و کارخانه های چینی آن استفاده می شود برای ساخت PPE انجام شد، و "سابقه شرکت نشان داد که آن را قادر به انجام نظم زیادی از ماسک های پزشکی".

Jolyon Maugham، مدیر پروژه خوب قانون، گفت که این سازمان در مورد سه قرارداد، هر یک به ارزش بیش از 100m پوند، به یک شرکت کنترل آفت، یک قنادان و سرمایه Ayanda نوشته است.

هر کدام از این قراردادها یک علت واقعی برای هشدار را نشان داده است - از جمله، در Ayanda، که در حدود £ 150m در ماسک های غیر قابل استفاده صرف شده است. چه شکست های دیگری کشف نشده باقی می ماند؟" او گفت.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن