چین با موفقیت راه اندازی سریع ردیابی ماموریت به زمین مریخ نورد در مریخ

چین راه اندازی بلندپروازانه ترین ماموریت مریخ و در عین حال در روز پنج شنبه در یک جسورانه تلاش برای پیوستن به ا

توسط SALAMNEWWS در 2 مرداد 1399

چین راه اندازی بلندپروازانه ترین ماموریت مریخ و در عین حال در روز پنج شنبه در یک جسورانه تلاش برای پیوستن به ایالات متحده در موفقیت فرود یک فضاپیما بر روی این سیاره قرمز.

Tianwen-1 راه اندازی شد در ماه مارس-5 حامل موشک از جزیره هاینان توسل استان خاموش سواحل جنوبی سرزمین اصلی رسانه های دولتی گفت.

ادامه مطلب: سفینه فضایی آماده می شود برای مریخ راه اندازی: ناسا چین و امارات متحده عربی به امید یافتن نشانه هایی از زندگی

Livestreams نشان داد موفق پرتاب با موشک فروزان نارنجی و فضاپیما از رفتن به سمت بالا در سراسر آسمان آبی روشن. صدها نفر از علاقه مندان به فضا گریه, هیجان, در یک ساحل در سراسر خلیج از راه اندازی سایت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آن مشخص شده دوم پرواز به مریخ در این هفته پس از امارات متحده عربی مدارگرد لعنتی خاموش بر روی یک موشک از ژاپن در روز دوشنبه. و این آمریکا است که با هدف به راه اندازی پشتکار خود پیچیده ترین مریخ تا کنون از کیپ کاناورال فلوریدا در هفته آینده.

چین را پشت سر هم فضاپیما — با هر دو یک مدارگرد و مریخ نورد را هفت ماه برای رسیدن به مریخ ، اگر همه به خوبی می رود Tianwen-1 یا "تلاش برای آسمانی حقیقت" را به دنبال آب زیرزمینی, اگر آن را در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان شواهدی از امکان باستان زندگی است.

Coronavirus: ناسا می گوید که نمی خواهد خواست مردم را به سفر برای راه اندازی مریخ در 2020 ماموریت
Coronavirus: ناسا می گوید که نمی خواهد خواست مردم را به سفر برای راه اندازی مریخ در 2020 ماموریت

این است که چین اولین تلاش در مریخ است. در سال 2011 یک مدارگرد چینی همراه با یک ماموریت از دست داده بود و هنگامی که این فضاپیما موفق به خارج شدن از مدار زمین پس از راه اندازی از قزاقستان در نهایت سوختن در جو است.

در این زمان چین است که در آن به تنهایی. آن را نیز سریع-پیگیری راه اندازی یک مدارگرد و مریخ نورد در همان ماموریت به جای نخ کشیدن برگهای توتون وامثال آنها.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چین برنامه فضایی مرموز به سرعت در حال توسعه در دهه های اخیر. Yang Liwei شد اولین فضانورد چینی در سال 2003 و در سال گذشته چانگ خاوری-4 شد اولین فضاپیما از هر کشور به زمین در سمت دور ماه است.

ادامه مطلب: ماموریت به مریخ تشخیص 'green glow' اکسیژن در اطراف سیاره سرخ

فتح مریخ قرار خواهد چین در یک باشگاه نخبگان.

"وجود دارد تعداد زیادی از کل اعتبار در این زمینه گفت:" دین چنگ یک کارشناس چینی هوافضا در برنامههای بنیاد میراث در واشنگتن است.

فرود بر روی مریخ است دشوار. تنها ایالات متحده آمریکا با موفقیت فرود یک فضاپیما بر روی مریخ خاک انجام آن هشت بار از سال 1976. ناسا بینش و کنجکاوی rovers هنوز کار امروز است. شش فضاپیمای دیگر در حال کاوش در مریخ از مدار: سه آمریکایی و دو اروپایی و یکی از....

مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد آرتمیس برنامه می گوید: بازگشت به ماه خواهد سکوی پرتاب به مریخ
مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد آرتمیس برنامه می گوید: بازگشت به ماه خواهد سکوی پرتاب به مریخ

بر خلاف دو مریخ ماموریت راه اندازی این ماه چین شدیدا کنترل شده اطلاعات در مورد برنامه — حتی خودداری از هر گونه نام خود را رور. نگرانی های امنیت ملی به رهبری آمریکا برای جلوگیری از همکاری بین ناسا و چین برنامه فضایی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در مقاله منتشر شده در اوایل این ماه در طبیعت نجوم ماموریت مهندس ارشد Wan weixing شهرک گفت: Tianwen-1 را به مدار اطراف مریخ در ماه فوریه و به دنبال یک محل فرود در مدینه فاضله Planitia — ساده که در آن ناسا شناسایی کرده شواهد ممکن است در زیر زمین یخ. Wan درگذشت ممکن است از سرطان است.

فرود خواهد و سپس تلاش شود در آوریل یا مه با توجه به مقاله. اگر همه به خوبی می رود 240 کیلوگرم (530 پوند) سبد خرید گلف اندازه, انرژی خورشیدی مریخ نورد است که انتظار می رود به کار برای حدود سه ماه و مدارگرد به مدت دو سال.

ادامه مطلب: SpaceX, NASA پرتاب فضاپیما به مدار در ماموریت تاریخی

هر چند کوچک در مقایسه با امریکا درشت خودرو به اندازه 1,025-کیلوگرم (2,260-پوند) پشتکار, آن را تقریبا دو بار به عنوان بزرگ به عنوان دو rovers چین فرستاده است به ماه در سال 2013 و 2019. پشتکار است که انتظار می رود به کار برای مدت حداقل دو سال.

این مریخ-راه اندازی فصل رخ می دهد که هر 26 ماه زمانی که زمین و مریخ در نزدیک ترین است — به خصوص مشغول است.

امارات متحده عربی فضاپیما امل یا امید که مدار مریخ و نه زمین است و جهان عرب برای اولین بار بین سیارهای ماموریت. ناسا پشتکار مریخ نورد بعدی.

"در هیچ زمان دیگری در تاریخ ما دیده اند ما هر چیزی شبیه به آنچه که اتفاق می افتند با این سه ماموریت منحصر به فرد به مریخ است. هر کدام از آنها یک علم و مهندسی مارول," فضای بنیاد اجرایی توماس Zelibor گفت: در یک پنل آنلاین بحث و گفتگو در اوایل این هفته.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کاوشگر آزمون موفق به چین آماده برای سال 2020 بدون سرنشین ماموریت به مریخ
کاوشگر آزمون موفق به چین آماده برای سال 2020 بدون سرنشین ماموریت به مریخ

چین جاده به مریخ رسید چند ضربه: طولانی مارس-5 موشک با نام مستعار "چربی 5" به دلیل حجیم شکل موفق به راه اندازی در اوایل این سال است. این بیماری همه گیر کوروناویروس دانشمندان مجبور به کار از خانه. در ماه مارس زمانی که ابزار مورد نیاز برای حمل و نقل از پکن به شانگهای سه اعضای تیم راند 12 ساعت به تحویل آنها.

در حالی که چین به پیوستن به روسیه و اروپا در ایجاد یک ماهواره مبتنی بر سیستم ناوبری جهانی کارشناسان می گویند که آن را در تلاش به رسیدن به ایالات متحده منجر شود در اکتشاف فضا.

به جای چنگ از بنیاد میراث گفت: چین در یک "آهسته نژاد" با ژاپن و هند برای ایجاد خود را به عنوان آسیا در فضای قدرت است.

Ghosal گزارش از دهلی نو است.

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن