حق بریتانیا دور 'نژادپرستانه تر شدن' پس از اعتراضات ماده زندگی سیاه، گزارش می یابد

حق بریتانیا دور در حال تبدیل شدن به بازتر نژادپرستانه در پی واکنش به اعتراضات بین المللی زندگی سیاه زندگی می ک

توسط SALAMNEWWS در 26 مرداد 1399

حق بریتانیا دور در حال تبدیل شدن به بازتر نژادپرستانه در پی واکنش به اعتراضات بین المللی زندگی سیاه زندگی می کند، کارشناسان هشدار داده اند.

گزارشی از امید نه نفرت، The Independent که به طور انحصاری توسط ایندیپایند قبل از انتشارش دیده می شود، گفته است که سال ها سلطه توسط تامی رابینسون و دیگر چهره های متمرکز بر مسلمانان، راه را برای افزایش ملی گرایی سفید پوست انها می دهد.

این نشان داد که رشد گروه جدید میهن ی آلترناتیو، که به طور باز خواستار خارج شدن غیرسفیدپوستان از بریتانیا است، پیشنهاد می کند که «تغییر به سمت سیاست نژادی بازتر» صورت پذیرد.

نویسنده سیمون مرداک گفت که فعالان راست گرا در حال تبدیل شدن به "بسیار افراطی تر از نظر ایدئولوژیک" هستند.

او گفت افزایش گذرگاه های قایق مهاجر بر کانال انگلیسی و خشم بر سر اصطلاح "لغو فرهنگ" تاثیر داشت.

این محقق افزود: "بزرگترین واکنش واکنش ی که به جنبش ماده زندگی سیاه شده است." "تمایل بیشتری برای بحث در مورد نژاد به طور کلی در سراسر دور در حال حاضر وجود دارد."

اعتراضات بزرگ پس از قتل پلیس جورج فلوید در شهر مینیاپولیس آمریکا در ماه مه، باعث ایجاد یک دلسردی از نژادپرستی و خشم در شبکه های رسانه های اجتماعی دور از حق شد.

ادعا می کند که تظاهرکنندگان قرار بود مجسمه وینستون چرچیل و دیگر بناهای تاریخی در لندن را هدف قرار دهند، پس از آن که چهره یک تاجر برده در بریستول پاره شد، در اعتراض خشونت آمیز گروه هایی که مدعی «دفاع» از آن ها بودند، به اوج خود می رسه.

پلیس و روزنامه نگاران مورد حمله قرار گرفت و برخی از معترضان به نظر می رسد به اجرای سلام نازی ها، در پی درگیری های کوچکتر در جای دیگر بریتانیا که در آن از تظاهرکنندگان فیلم گرفته شد و حرکات "قدرت سفید" را ساخت و فریاد زد: "چرا به آفریقا برنمی گردی؟"

آقای مرداک گفت که گروه ها و فعالان مسلط در حق دور بریتانیا، مانند رابینسون، در سال های اخیر بر اسلام متمرکز شده اند و نژادپرستی پنهانرا به "فاشیست های افراطی" مانند گروه تروریستی ممنوعه اقدام ملی ترک کرده اند.

حمله به پلیس ضد شورش در BLM اعتراض ضد در لندن

اما ظهور جنبش یکسان سازی در اروپا و گسترش نظریه توطئه ادعا می کند که سفید پوستان در حال "جایگزین شدن" توسط غیر سفید پوستان، افراط گرایان در بریتانیا را تحت تاثیر قرار داده است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب