بوریس جانسون خواست به تجدید نظر در 'غیر ضروری و گران قیمت' DfID ادغام تقریبا 200 خیریه

نزدیک به 200 کمک سازمانها و موسسات خیریه را به نام بوریس جانسون به تجدید نظر در تصمیم خود برای قراضه وزارت انک

توسط SALAMNEWWS در 2 تیر 1399

نزدیک به 200 کمک سازمانها و موسسات خیریه را به نام بوریس جانسون به تجدید نظر در تصمیم خود برای قراضه وزارت انکشاف بین المللی بریتانیا (Dfid).

این گروه که شامل نجات کودکان و ActionAid گفت: ادغام دولت با وزارت خارجه بود "غیر ضروری و گران قیمت حواس پرتی".

در نامه ای به نخست وزیر 188 انسانی و توسعه سازمان های غیر دولتی و فکر می کنم مخازن گفت: حرکت پیشنهاد انگلیس "تبدیل پشت خود را در جهان فقیرترین مردم".

"همچنین خطرات ما کمتر قادر به پاسخگویی به چالش های زمان ما, مانند بهداشت جهانی امنیت و تغییر آب و هوا" موسسات خیریه اضافه کنید.

"این تصمیم گرفته شده در طول یک جهانی همه گیر با مشاوره پیش از بررسی توسعه دیپلماسی و دفاع و در برابر اخیر مشاوره صلیب-حزب توسعه بین المللی کمیته انتخاب نمی کند افزایش شهرت ما در جهان است اما کاهش آن است."

موسسات خیریه گفت که بخش نبود مشورت در مورد برنامه های به Dfid که ایجاد شده بود پس از زايمان برنده 1997 انتخابات عمومی.

مخالفت نمایندگان مجلس و سه نخست وزیران از جمله محافظه کار دیوید کامرون باید انتقاد از این تصمیم.

این می آید به عنوان رئیس Save the Children UK هشدار داد که جهان در آستانه "به طور بالقوه بدترین برگشت در حال پیشرفت برای کودکان است که ما دیده ایم از سال 1945".

مدیر عامل شرکت کوین واتکینز گفت: آن را "وحشتناک تصمیم" اعلام کرد با "هولناک زمان" و افزود: "انگلستان در حال رفتن به فراوانی صورت فشار مالی در سال پیش رو.

"بریتانیا عمومی فوق العاده سخاوتمندانه در راه آنها پاسخ به شرایط اضطراری انسانی انگلستان است و نه به سمت داخل به دنبال و بی طرفانه در گرفتاری های مردم در فقیرترین کشورها وجود دارد اما به وضوح خطر وجود خواهد داشت که نیروهای سیاسی گفت: "بیایید در مقیاس پایین کمک برنامه به منظور مقیاس هزینه در اولویت مناطق در انگلستان".

"ما اعتقاد داریم که ما می توانیم یک چارچوب مالی که تکل فقر, سلامت, آموزشی, چالش های موجود در انگلستان و گسترش است که هدف اخلاقی به کشورهای در حال توسعه."

وی افزود: "در فقیرترین کشورهای جهان شما رو بیش از یک میلیارد کودکان که در حال حاضر خارج از مدرسه هستند که در معرض خطر واقعی ... در همان راه ما برای مشاهده آموزش و پرورش به عنوان یک بخش مهم از زندگی شانس برای افراد جوان در انگلستان است که به همان اندازه واقعی در فقیرترین کشور جهان است."

استفانی دراپر, مدیر اجرایی باند بریتانیا توسعه بین المللی شبکه گفت: "این یک فاجعه خواهد بود برای انگلستان اعتبار به عنوان یک رهبر جهانی در توسعه و کمک های اولیه به خصوص در زمانی که Covid-19 نیاز به یک پاسخ جهانی که بدون آن باقی مانده است یک تهدید برای همه ما است."

یک سخنگوی دولت گفت: "به عنوان ظ گفت: ادغام Dfid و FCO خواهد اطمینان حاصل شود که همه از ما سرمایه های ملی – از جمله ما کمک بودجه و تخصص – استفاده می شود برای حفاظت از منافع بریتانیا و ارزش های خارج از کشور.

"این را تقویت توانایی ما برای رهبری جهان در تلاش برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس و به ما اجازه می دهد برای به دست گرفتن فرصت های پیش رو که ما آماده به G7 ریاست جمهوری و میزبان COP26 سال آینده.

"این کار از انگلستان برای کمک به کاهش فقر باقی خواهد ماند مرکزی به بخش جدید ماموریت و ما ادامه خواهد داد به خدا كه ما تحت مسئولیت بین المللی توسعه, قانون از جمله تعهد به هدف صرف 0.7 درصد است که مندرج در قانون است.

"دولت خواهد شد ادامه آن در حال تعامل با انگلستان و موسسات بین المللی از جمله در مسائل مربوط به ادغام."

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

آخرین مطالب