بوریس جانسون ستایش 'محض ممکن است اتحادیه' در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جلوتر از اسکاتلند بازدید

این "محض ممکن است" از انگلستان نشان داده شده است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس نخست وزیر گفت: پیش از سفر ش

توسط SALAMNEWWS در 2 مرداد 1399

این "محض ممکن است" از انگلستان نشان داده شده است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس نخست وزیر گفت: پیش از سفر شمال مرز.

بوریس جانسون وارد خواهد شد در اسکاتلند روز پنجشنبه پیش از سالگرد یک سال از اولین روز خود را در داونینگ استریت در روز جمعه.

خیابان داونینگ گفت که در سفر خود به اسکاتلند پس از انتخابات عمومی در ماه دسامبر - نخست وزیر دیدار خواهد کرد با کسب و کار ضربه گیر کسانی که مشغول به کار در انرژی سبز و پرسنل نظامی برای تشکر از آنها را برای تلاش های خود را در پاسخ به کوروناویروس.

وجود دارد هیچ برنامه ای برای دیدار با وزیر Nicola Sturgeon, که گفت که او به طور منظم coronavirus جلسه روز چهارشنبه که او خواهد بود مایل به ملاقات با نخست وزیر است.

آقای جانسون متعهد شده است £50 میلیون Orkney, شتلند و جزایر غربی برای توسعه اقتصاد از جزایر به عنوان بخشی از یک معامله رشد.

دولت اسکاتلند گفت: این سرمایه گذاری خواهد کرد به همان میزان در جزایر معنی هر منطقه در اسکاتلند را در حال حاضر دریافت کمک های مالی از مشترک انگلستان و اسکاتلند طرح های دولت است.

پیش از سفر نخست وزیر گفت: "زمانی که من بود در مراحل خیابان داونینگ یک سال پیش من متعهد به یک نخست وزیر در هر گوشه ای از پادشاهی متحده. آیا شما از ایست کیلبراید یا Dumfries متهرولل یا بته جقه من وعده داده شده به سطح بالا در سراسر بریتانیا و شکاف فرصت.

"شش ماه گذشته نشان داده اند که دقیقا به همین دلیل تاریخی و پیوند قلبی که روابط این چهار کشور از کشور ما هم بسیار مهم است و مطلق ممکن است از اتحادیه ما ثابت شده است یک بار دیگر."

نخست وزیر مراجعه می آید بعد از یک افزایش در حمایت از استقلال اسکاتلند در ماه های اخیر با توجه به نظر سنجی با دو Panelbase نظرسنجی گزارش 54 درصد از پاسخ دهندگان می خواهم برای دیدن اسکاتلند تقسیم از انگلستان است.

همان نظر سنجی پیش بینی SNP را برنده اکثریت کرسی ها در پارلمان اسکاتلند در سال آینده انتخابات است.

سپس دیوید کامرون نخست وزیر توافق کردند که به مرحله استقلال رای در سال 2014 پس از SNP موفق به کسب اکثریت در Holyrood در سال 2011 انتخابات با این حال آقای جانسون بارها حکومت یکی دیگر از رفراندوم.

پیش از روز پنج شنبه در این دیدار نخست وزیر ستایش از نیروهای مسلح در حال اجرا در تلفن همراه coronavirus مرکز آزمون در اسکاتلند و ارائه هوایی انتقال پشتیبانی می کند.

وی افزود: "خزانه داری انگلستان پا به صرفه جویی در این شغل از یک سوم از اسکاتلند کل نیروی کار و نگهداری گرگ در خلیج برای ده ها هزار نفر از اسکاتلند کسب و کار.

"بیش از همیشه این را نشان می دهد آنچه که ما می تواند رسیدن به زمانی که ما ایستاده هم به عنوان یکی بریتانیا."

انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن