بوریس جانسون اخبار – زنده: ساعت متهم به "لفظی مزخرف' بیش از اقتصاد به عنوان Hancock رد تهمت مجبور انگلستان به Huawei 5G بان

"خوب همه ما می دانیم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما نمی': Hancock رد سخنان رئیس جمهوربیشتر در کسانی که دیدگاه

توسط SALAMNEWWS در 25 تیر 1399

"خوب همه ما می دانیم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما نمی': Hancock رد سخنان رئیس جمهور


بیشتر در کسانی که دیدگاه توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. "ما متقاعد شده بسیاری از کشورها بسیاری از کشورها – من این را خودم برای بیشتر قسمت ها – استفاده از Huawei چرا که ما فکر می کنم آن را نا امن ریسک امنیتی آن را یک خطر امنیتی" رئیس جمهور به خبرنگاران گفت:.


"من صحبت در بسیاری از کشورها استفاده از آن: اگر آنها می خواهند به انجام کسب و کار با ما نمی توانند از آن استفاده کنند."


خواسته مورد نظر وزیر بهداشت مت, Hancock, گفت , آسمان, اخبار: "همه ما می دانیم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی ما" و اضافه کرد که آن را به حال شده است یک "ویژگی های" تصمیم گیری است.


"تمام انواع از مردم می توانید سعی کنید به ادعای اعتبار برای این تصمیم این بود که بر اساس ویژگی های تصمیم National Cyber Security Centre در مورد چگونه ما می توانیم با بالاترین کیفیت 5G سیستم در آینده است."


چین به نظر می رسد به اظهارات خود به طور جدی تر. "این بار دیگر نشان می دهد که مربوط به ممنوعیت Huawei کاملا نامربوط به امنیت ملی نه این است که به شدت سیاسی دستکاری" چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: در پکن در روز چهارشنبه.


"این بار دیگر اجازه می دهد تا هر کس را به وضوح ببینید کسی است که صدور تهدیدات در اینجا وجود دارد و در همه جا است که شاید نمی, چین, اما ما," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب