بوریس جانسون رو نصب واکنش بیش از طرح دولت برای قرنطینه مسافران برای 14 روز

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 15 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

بوریس جانسون بود رو نصب واکنش از انگلستان سفر و حمل و نقل هوایی صنایع به عنوان دولت مجبور طریق 14 روز قرنطینه در مسافران در صورت رشد اپوزیسیون درون نخست وزیر خود ،

و در میان مراسم اعتراضات از وزرا که دولت "زیر علم" این ساعت را مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel ساخته شده آن را به طرز وحشیانه ای روشن است که زمان بی سابقه اندازه گیری شد, تصمیم وزیران به تنهایی.

وجود دارد هیچ رای در عوام به تایید دبیر خانه Priti پاتل برنامه های که در حال اجرا با استفاده از یک نظم شناخته شده به عنوان یک ابزار قانونی.

اما یک رشته از محافظه کاران از جمله وزیر سابق Theresa May – اندود شده تا به افزایش نگرانی ها در حالی که سفر کسب و کار انجمن هشدار داد که بسیاری از میلیون ها شغل در سراسر سفر و گردشگری بخش عبارتند از "در خطر بودن برای همیشه از دست داده".

آقای جانسون برگزار شد بارقه امید برای کسانی که مایل به گرفتن تعطیلات در خارج از کشور و همسو با دولت بود در گفتگو با تعدادی از کشورهای اروپایی در مورد "دالان امن" برای جنبش بین کشورهای با سطوح پایین coronavirus که "قطعا" توان توسعه یافته در برخی از نقطه در آینده است.

اما او حاضر به گفتن نیست که آیا تعطیلات خارجی خواهد بود ممکن است در این تابستان.

و خانم پاتل قرنطینه که نیاز به اجباری خود در انزوا به مدت 14 روز برای همه تازه واردان در انگلستان فرودگاه پورت کشتی و بین المللی راه آهن و پایانه ها از دوشنبه آینده را به خارج از کشور سفر اما غیر ممکن است در هفته های آینده از برنامه ریزی بررسی در 29 ژوئن.

دبیر خانه پرده برداری از جزئیات این اقدامات به عنوان:

  • رسمی انگلستان تلفات رسیده 39,728 با تایید 359 بیشتر مرگ و میر;
  • آقای جانسون ارائه چشم انداز مستند آرامش – از جمله به دو متر فاصله اجتماعی حکومت – اما گفت که آنها وابسته به مردم همچنان به دنبال هدایت و داخل سالن برگزاری تجمعات در آینده بارانی دوره;
  • PM بستری رکود اقتصادی به دنبال خواهد داشت همه گیر و ارائه کارآموزی تضمین به افراد جوان بدون کار به عنوان یک نتیجه;
  • کسب و کار, منشی, Alok Sharma شد, آخرین وزیر به خود انزوا مشکوک به coronavirus پس از سرفه و تصفیوی پیشانی خود را در اعزام box; و
  • یک Kantar نظرسنجی از 7000 نفر در سراسر G7 یافت که کمتر از نیمی از تصویب دولت خود را در پاسخ به همه گیر با بریتانیا شاهد شدیدترین سقوط در اعتماد از ماه آوریل به پایین 18 امتیاز از 69 درصد به 51 درصد است.

خانم پاتل گفت: مجلس عوام دولت حق اعمال قرنطینه در زمانی که سطح Covid در حال سقوط در سراسر جهان و نه در ابتدا از همه گیر هنگامی که این ویروس بوده است و به ارمغان آورد به انگلستان توسط مسافران از چین و ایتالیا و اسپانیا.

"هنگامی که وجود دارد قابل انتقال در انگلستان از مرز محدودیت خواهد شده اند بسیار حاشیه ای در تاثیر خود را بر روی این بیماری همه گیر در انگلستان," او گفت:. "در حال حاضر که داخلی انتقال در بریتانیا است که در آینده تحت کنترل آن است که زمان مناسب برای آماده سازی این اقدامات جدید در مرز."

اما او بارها و بارها حاضر به می گویند اگر دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (Sage) توصیه کرده بود حرکت تشدید این دیدگاه بود که از لحاظ سیاسی الهام گرفته است.

خیابان داونینگ فقط می گویند که وجود داشته است "ورودی" از علمی و پزشکی مشاوران.

و آقا پاتریک چپ شکی نیست که تصمیم گیری است که یک قرنطینه مناسب بود برای این مرحله از شیوع – زمانی که بریتانیا همچنان به رکورد هزار مورد جدید در روز و در جهان رتبه دوم را شمارش مرگ و میر ناشی از Covid – ساخته شده توسط وزیران.

سیج مشاوره بود که "اقدامات در مرز موثر ترین زمانی که بروز بسیار پایین در این کشور و هنگامی که به کشورهایی که شیوع بالاتر" گفت: مشاور ارشد علمی اضافه کرد: "این حکم که از زمان ... چیزی است که برای سیاستمداران را. آنها را به سیاست و آنها را در زمان تصمیم گیری است."

خانم پاتل کار سایه نیک توماس-Symonds گفت که او مورد نیاز برای اطمینان دادن به مردم و صنعت که اقدامات بيشتر "فقط در سه هفته فاج سعی یدکی دولت خجالت برای عدم گرفتن این موضوع در زمان مناسب".

و Ms ممکن است گفت: دولت به جای آن باید به توسعه روش برای غربالگری مسافران نما ،

"حمل و نقل هوایی پشتیبانی از یک میلیون شغل در انگلستان" وزیر پیشین گفته عوام. "بین المللی مسافرت هوایی لازم است برای تجارت بدون آن هیچ جهانی بریتانیا.

"بنابراین به جای آوردن اقدامات برای بستن بریتانیا از بقیه جهان به همین دلیل است که دولت نه مصرف سرب در حال توسعه بین المللی حمل و نقل هوایی بهداشت غربالگری استاندارد برای صرفه جویی در شغل و اطمینان بریتانیا باز است برای کسب و کار؟"

حزب محافظه کار سابق وزیر دفاع لیام فاکس گفت: این طرح را تحمیل "غیر ضروری انزوای اقتصادی" در انگلستان در حالی که سابق کابینه همکار ترزا ویللیرس خواست Ms پاتل به حالت تعلیق در معرفی آن برای چند هفته تا "پل هوایی" به مقصد محبوب در محل هستند برای نجات شغل در حمل و نقل هوایی و تعطیلات خانواده در خارج از کشور.

محافظه کار MP بن اسپنسر گفت: قرنطینه بود "بسیار قوا با بسیاری از جنبه های منفی و عواقب" در حالی که حزب او همکار هنری اسمیت گفت: این اقدامات باید معرفی شده اند در آغاز شیوع "نه هفته بعد زمانی که حمل و نقل هوایی و سفر بخش نیاز به شروع به در حال احیا و شغل را نجات داد". وینچستر حزب محافظه کار MP استیو شور توصیف آن به عنوان "حق حرکت در زمان اشتباه".

رئیس CBI جان آلن گفت: "کسب و کار در حال حاضر به فوریت نیاز به یک راه روشن رو به جلو برای باز کردن مسافرت های بین المللی گزینه برای مشتریان و کارکنان.

"ما اقتصادی گزاف گویی خواهد شد بستگی دارد در رایگان جریان طیف وسیعی از کارگران است."

و اجرایی این انجمن سفر کسب و کار کلایو Wratten گفت: "اگر ما ترک آن را تا پایان ماه ژوئن قبل از گرفتن اولین سفر راهرو در محل می شود آن را با ایتالیا و اسپانیا یا پرتغال بسیاری از مشاغل در سراسر صنعت سفر در معرض خطر بودن برای همیشه از دست داده.

"قرنطینه له نوآوری و پویایی است که دبیر خانه تحسین امروز. در این به شدت زمان دشوار برای صنعت ما او ارائه شده هیچ امیدی به میلیون ها نفر شاغل در سراسر صنعت سفر و عرضه آن زنجیر است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن