Black Lives Matter: بوریس جانسون می گوید: مردم باید تمرکز کمتر بر روی نمادهای'

بوریس جانسون پیشنهاد فعالان باید "تمرکز کمتر بر روی نمادهای" و مجسمه در پی یک سری از ضد نژادپرستی تظاهرات در س

توسط SALAMNEWWS در 30 خرداد 1399

بوریس جانسون پیشنهاد فعالان باید "تمرکز کمتر بر روی نمادهای" و مجسمه در پی یک سری از ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر انگلستان است.

نخست وزیر گفت: "من فکر می کنم آنچه که مردم نیاز به انجام است تمرکز کمتر بر روی نمادهای تبعیض و یا هر آنچه که وجود دارد تمام این مسائل است که مردم در حال حاضر افزایش را با مجسمه ها و آهنگ ها و غیره و من می توانید ببینید که چرا آنها بسیار احساسی من درک می کنم که.

"اما آنچه من می خواهم به تمرکز بر روی این ماده از موضوع است. و بله البته من که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. ما می رویم برای رسیدگی به همه مسائل است که ما که ما می توانیم در جامعه من می خواهم به مطمئن شوید که این است که یک جامعه که در آن مردم می توانند پیشرفت خود به شایستگی رسیدن به چیزهایی فوق العاده و صورت نمی تعصب و یا تبعیض.

"و ما انجام خواهد داد همه چیز را که مطمئن شوید که مردم نمی چهره بی عدالتی در بهداشت و آموزش و پرورش و نظام عدالت کیفری".

او افزود: "ما باید صحبت کردن در مورد موفقیت و در مورد (چگونه) جوان سیاه و سفید بچه ها در حال حاضر انجام می دهند به مراتب بهتر در برخی از سخت ترین موضوعات در مدارس.

"ما باید بیشتر سیاه و اقلیت های قومی از مردم از رفتن به دانشگاه.. از همیشه قبل از.

بیشتر به شرح زیر...tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن