بهترین قهوه ساز برای سال 2020: نینجا، اکسو، بوناویتا، تکنیورم و بیشتر - CNET

دم کردن یک قابلمه قهوه قطره ای به نظر می رسد مانند یک فرایند ساده است. درست انجامش بده، دسته بعد از دسته هر چن

توسط SALAMNEWWS در 19 مرداد 1399

دم کردن یک قابلمه قهوه قطره ای به نظر می رسد مانند یک فرایند ساده است. درست انجامش بده، دسته بعد از دسته هر چند که نه. در واقع، اکثر قهوه سازان قطره ای نمی توانند وظیفه را از عهده ٔ آن بربیاید. آب باید به دمای صحیح گرم شود، و در مقدار بهینه از زمان، و یا فرایند خواهد شد haywire، و که در نتیجه یک فنجان از زیر پار، حتی جو افتضاح.

ما برخی از استثنائات قابل توجه در بازار پیدا کرده ام، و اینکه آیا شما ترجیح می دهند به دم lattes کامل، قهوه یخی و یا تبدیل دانه های قهوه به فنجان کامل جو، شما لازم نیست که صرف یک نعناع برای دریافت بهترین قهوه ساز. شما می توانید بیش از 600 دلار Ratio Eight در یک ترفند از نسبت هشت است که به عنوان زیبا به عنوان آن قادر است و یا در یک قهوه ساز تجاری قابل برنامه سازی قطره. اما تنها چیزی که طول می کشد 15 دلار برای دریافت اکسو سوپر تک خدمت پور بیش از قیف است.

و انتخاب های قانع کننده زیادی در میان برای دم دم عاشق قهوه وجود دارد. یکی از برنده انتخاب سردبیران ما است، Oxo دم 8 جام،انتخاب ما برای بهترین همه اطراف آبجو سازی خودکار است. یکی دیگر از آشپزخانه آید Siphon آبجو ،که با استفاده از یک تکنیک باستانی برای رسیدن به نتایج برجسته و چشمگیر است. مهم نیست بودجه شما، چیزی در این لیست وجود دارد که متناسب با قطره شما نیاز کامل دارد و بهترین قهوه ساز برای شما خواهد بود-- و ما آن را به صورت دوره ای با محصولات جدید به روز می کنیم که آنها را آزمایش می کنیم. قول میدیم، دیگه مجبور نیستی دوباره قهوه از غلاف یا یه قهوه قدیمی بخوری

برایان بنت/سی نت

اکسیو دم 8 فنجان قهوه ساز ارائه می شود SCA طلایی قهوه دارای امتیاز که طعم قهوه درست به عنوان خوب از مورد علاقه قبلی ما، Bonavita Connoisseur، اما آبجو جدید اکسو هزینه 20 دلار کمتر است. همچنین با یک سبد فیلتر ویژه تک فنجان یکجا برای فیلترهای موج یالی Kalita Wave همراه است. اکسیو دم جمع و جور، شیک، و همچنین قوی، به علاوه آن را با کارفه حرارتی که قطره یا نشت نمی آید. خواندن ما Oxo 8 فنجان قهوه ساز بررسی.

بهترین برای جام های تک قوی

Bonavita Immersion Dripper

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب