حداقل 24 مرده پس از طوفان Amphan انتقاد را به ساحلی هند و بنگلادش

قدرتمند cyclone پاره پاره از طریق پرجمعیت ساحلی هند و بنگلادش باد کردن سقف و شلاق تا امواج که بلعیده سدهای ها

توسط SALAMNEWWS در 1 خرداد 1399

قدرتمند cyclone پاره پاره از طریق پرجمعیت ساحلی هند و بنگلادش باد کردن سقف و شلاق تا امواج که بلعیده سدهای ها و پل ها و چپ کل روستاهای بدون دسترسی به آب شیرین و برق و ارتباطات است. حداقل 24 نفر کشته شدند پنج شنبه.

طوفان ضعیف پس از کوبیدن ساحل یکشنبه شب در میان عظیم تخلیه. مقامات هشدار می دهند که امداد و تعمیر کار ساخته خواهد شد سخت تر با این بیماری همه گیر کوروناویروس که در حال حاضر sapped سیستم مراقبت های بهداشتی.

در کم ارتفاع بنگلادش تا 10 نفر فوت کرده اند در حالی که 12 مرگ و میر گزارش شده در غرب بنگال ایالت در هند. مقامات گفت: دو نفر در هند Odisha دولت در خلیج بنگال. بسیاری از مرگ و میر به علت سقوط از دیوار و غرق شدن و سقوط درختان در هر دو کشور.

ادامه مطلب: طوفان Amphan batters و هند و بنگلادش و با باران های سنگین که میلیون ها نفر فرار به پناهگاه

"ما هرگز دیده یا شنیده ام هر چیزی مانند آن. ویندوز لرزاند, این خانه را تکان خارج درختان آتش در حالی که دیگران فرو ریخت. ما فکر می کنیم می میرند" جاوید خان یک راننده تاکسی در کلکته گفته آسوشیتد پرس از طریق WhatsApp.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

طوفان Amphan معادل یک دسته 3 طوفان شد, بسته بندی پایدار باد تا 170 کیلومتر (105 کیلومتر) در ساعت با حداکثر gusts از 190 kph (118 مایل در ساعت) هنگامی که آن را سقوط در ساحل.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اگر چه آن را از دست داده و قدرت آن را به عنوان نقل مکان کرد و به سمت بنگلادش پر جمعیت مناطق جنوب بنگال با مته سوراخ کردن فشار از یورش با طوفان موج فشار آب دریا 25 کیلومتر (15 مایل) داخلی و جاری شدن سیل شهرستانها از جمله کلکته.

روی سقف یک ساختمان مدرسه در هوره حومه کلکته پرواز در باد. متعدد درختان نارگیل زده بودند توسط رعد و برق و افزایش رودخانه overflew بانک های خود را.

هند و بنگلادش و بریس برای super cyclone
هند و بنگلادش و بریس برای super cyclone

بارش باران های سنگین پیش بینی شده برای بسیاری از نقاط کشور در هفته آینده. طوفان را مختل باد های محلی گردش خون و همچنین باعث موج گرما در بخش هایی از این کشور گفت: هند هواشناسی رئیس Mrutyunjay Mohapatra.

West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفت: چهارشنبه شب آسیب سخت بود برای ارزیابی بلافاصله. او گفت که کل سلیمان قطع شده بود از سرزمین اصلی از جمله جوامع زندگی می کنند در طول Sunderbans یکی از بزرگترین جنگل های حرا در جهان است.

جنگل های پراکنده انرژی از طوفان و جذب برخی از تاثیر گفت, K. J رامش هند سابق هواشناسی رئیس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در غرب بنگال ایالت کلکته که قبلا شناخته شده به عنوان کلکته قرن ها-ساختمان های قدیمی بودند به شدت آسیب دیده گفت: بانرجی.

ادامه مطلب: هند و بنگلادش و بریس به عنوان طوفان Amphan روش

بخش های زیادی از پرتکاپو meteropolis و حومه آن که دارای جمعیت 14.1 میلیون سرازیر شدند و بسیاری از جاده ها با آشغال بی خانمان درختان که برخی از آنها سقوط در پارک اتومبیل ها و ساختمان ها.

پس دوشنبه شب بسیاری از مکان ها در کلکته شده اند را بدون برق و یا تلفن اتصال. برخی از ساکنان گفت: گوشی های تلفن همراه خود می تواند شارژ شود و آنها قادر به دسترسی اقدامات امداد.

"ما مواجه با سه بحران: coronavirus ها هزار نفر از مهاجران که در حال بازگشت به خانه و در حال حاضر طوفان" بانرجی گفت.

در بنگلادش حداقل یک میلیون نفر بدون برق و با توجه به وزارت نیرو.

صدها نفر از روستاهای مستغرق بودند توسط یک موج جزر و مدی در سراسر وسیع ساحلی منطقه فاجعه-پاسخ مقامات گفت. حدود یک دوجین از سیل و سدهای شده اند نقض آن گفت.

علم از داکا گزارش داد. آسوشیتد پرس نویسنده Chonchui Ngashangva در دهلی نو کمک به این گزارش.

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن