''اهمال': نیروهای پلیس موفق به استخدام افسران سیاه پوست بیشتر با وجود تعهد دولت

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

نیروهای پلیس در افزایش تعداد کم افسران سیاه پوست خود، با وجود وعده ای که در نهایت یک رانندگی استخدام بزرگ خواهد شد کاهش بسیار انتقاد مقابله کند.

فقط 109 نفر از 7320 نفر از افراد تازه کار در سراسر انگلستان و ولز در طول 15 ماه گذشته - 1.5 درصد از کل - سیاه و سفید، با توجه به تحقیقات لیبرال دموکرات ها.

که نسبت کمتر از نیمی از جمعیت سیاه پوست ان است که ۳٫۳ درصد بود که سرشماری سال ۲۰۱۱ گرفته شد - و تقریباً از آن زمان به بعد تقریباً افزایش یافته است.

در کمتر از ۲۳ نیرو تعداد افسران سیاه پوست هنوز در تک چهره ها قرار دارد، از جمله در وارویکشایر (۲)، گلوسترشایر (۴)، مرسیا غربی (۵)، ساوت ولز (۶) و سوسکس (۸).

عدم افزایش تعداد می آید با وجود تظاهرات زندگی سیاه ماده است که در تابستان امسال، در بخشی از اعتراض به نژادپرستی homegrown، از جمله در پلیس را در بر گرفت.

اولین افسر ارشد سیاه پوست بریتانیا، مایک فولر کنت، سپس در شکست ارائه تغییر ضربه زد، گفت: "مردم نمی توانند به خدمات پلیس نگاه کنند و احساس می کنند که این نشان دهنده جامعه ای است که آن را خدمت می کند."

و دفتر کشور تعهد کرد که 20000 افسر فوق برنامه ریزی شده خود را خواهد بود "فرصت قابل توجهی برای بهبود تنوع و مطمئن شوید که نیروهای واقعا منعکس کننده مردم آنها محافظت می کند".

در واقع، نسبت افسران سیاه پوست تنها در 1.2 درصد از نیروی کلی باقی می ماند، به سختی بالاتر از 1 درصد به دست آمده 13 سال پیش، در سال 2007.

خانه دفتر بحث تجزیه و تحلیل ، استدلال داده های مورد استفاده است "موقت و هنوز به دقت ثبت قومیت از استخدام جدید"، اما هیچ رقم جایگزین برای تعداد افسران سیاه پوست ارائه نمی دهد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب