یکی دیگر از نقاشی اسپانیایی می شود یک فاجعه botched مرمت - CNET

حتی در این دنیای مدرن فتوشاپ, CGI و Instagram فیلتر نیست فقط هر کسی می تواند خود را یک هنرمند. زمانی که آماتور

توسط SALAMNEWWS در 3 تیر 1399

حتی در این دنیای مدرن فتوشاپ, CGI و Instagram فیلتر نیست فقط هر کسی می تواند خود را یک هنرمند. زمانی که آماتور سعی کنید برای بازگرداندن سنتی شاهکارهای چیزهایی که اغلب به اشتباه. آخرین ویروسی هنر خیط می آید از والنسیا, اسپانیا, به کجا گاردین گزارش می دهد که یک private art collector تا به حال یک کپی از نقاشی مریم توسط هنرمند باروک برتلم استبان موریلو تمیز -- به نتایج فاجعه آمیز است.

به گزارش گاردین جمع آوری استخدام مبلمان اعاده برای این کار-که به وضوح نشده اند ممکن است حق انتخاب. دو جداگانه تلاش هر دو عکس را برای آیندگان سمت چپ یک بار خیره کننده تصویر مسیح را به دنبال بیشتر شبیه به نتایج یکی از آن رنگ-و-جرعه احزاب است.

"یک جمع وحشت زده شد و پس از او Murillo تمیز و دستکاری شده توسط 'مبلمان, اعاده,'" snarked یک کاربر توییتر. "اما چرا شما با استفاده از یک زمانی که شما می دانید وجود دارد و لوله کش دندانپزشکی تکنسین ها و کارگران جنگلداری گریه کردن برای این نوع از کار؟"

این اولین بار نیست که کسی در اسپانیا است که سعی در رفع کلاسیک آثار هنری و به پایان رسید تا با یک نتیجه متفاوت. در سال 2012 یک زن اسپانیایی به نام سیسیلیا Gimenez گرفت و از آن پس خودش را دوباره رسم یک نقاشی با آبرنگ روی گچ مسیح به نام "Ecce Homo" ("اینک انسان"). در نتیجه قبل و بعد از عکس رفت ویروسی ساخته شده در این شهر یک جاذبه توریستی و ایجاد یک الگوی رفتاری دوبله سیب زمینی عیسی مسیح است.

و در سال 2018-همچنین در اسپانیا -- یک 16th-century چوبی شکل سنت جورج ترمیم شد به نگاه بیشتر شبیه خالی رو Nicolas Cage یا شاید وودی از داستان اسباب بازی.

بی بی سی اشاره می کند که هیچ قانون در اسپانیا منع مردم از بازگرداندن آثار هنری و به استناد یک بیانیه از کشور انجمن حرفه ای بازگرداننده و Conservators که به نام این آخرین حادثه یک عمل "خرابکاری."

اما یک کاربر توییتر که احساس کلاسیک-تبدیل-کارتونی تصویر ممکن است درست و مناسب برای این مشکل سال, نوشتن, "a botched مرمت هنر در اسپانیا (مفهوم معصوم نقاشی توسط Murillo) احساس می کند در رقابت برای سال 2020 است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن