خشم به عنوان Priti پاتل می گوید: بیمه خدمات درمانی هزینه های پرداخت شده توسط خارجی کارکنان بهداشتی باید اقامت سه هفته پس از اعلام 'نقد و بررسی'

Priti پاتل است موجب خشم با امتناع از قطع و یا تبر بزرگ هزینه های پرداخت شده توسط خارجی بهداشت و درمان کارگران

توسط SALAMNEWWS در 26 اردیبهشت 1399

Priti پاتل است موجب خشم با امتناع از قطع و یا تبر بزرگ هزینه های پرداخت شده توسط خارجی بهداشت و درمان کارگران برای کمک به صندوق بیمه خدمات درمانی – فقط سه هفته پس از قول به "نقد و بررسی" بحث برانگیز اتهامات عنوان شده علیه.

دبیر خانه مطرح انتظارات زمانی که او در اشاره امتیازات برای مهاجران کار در بیمه خدمات درمانی خود را به عنوان او ستایش خود را "فوق العاده سهم" در طول Covid-19 بحران است.

اما مستقل است و در حال حاضر آموخته وجود خواهد داشت بدون هیچ تغییری به آنچه وزیران در نظر گرفتن "مهم" اصل است که هر کس در آینده به کار در انگلستان کمک اضافی برای بیمه خدمات درمانی.

به این معنی مهاجرت بهداشت اضافه است که هنوز هم با توجه به اوج گرفتن از 400 پوند در سال برای £624 از این مهر می شود و گسترش به تمام شهروندان اتحادیه اروپا از ژانویه آینده زمانی که مبارزه با تروریسم در اروپا به اتمام است.

دلیل آن نیز پرداخت شده توسط همسران و فرزندان مجموع هزینه می تواند فلج £8,000 برای یک خانواده چهار پنج سال اجازه کار و یا با محدود ترک باقی می ماند در انگلستان است.

دفتر خانه است گفت: در حال حاضر وجود دارد هیچ "نقد و بررسی" فراتر از waiving اضافه کردن که ویزا شده بود تمدید برای یک سال – با وجود خانم پاتل توصیف آن را به عنوان چنین در تلویزیون ملی.

انجمن پزشکی بریتانیا (BMA) گفت که تصمیم "گدا باور" با توجه به "بزرگ فوران پشتیبانی از خط مقدم ما کارکنان" در هفته های اخیر در حالی که کار آن را به نام "بی وجدانی".

کالج سلطنتی پرستاری (RCN) گفت: آن نوشته شده بود به دبیر خانه پس از اعلام دریافت کرده بود اما هیچ پاسخ و اصرار داشت: "این اتهام باید متوقف شود."

گروه سلامت مدتها اعتراض اضافه بها به عنوان ناعادلانه به دلیل مهاجران پرداخت مالیات و بیمه ملی به طور موثر پرداخت دو بار حتی قبل از تحسین برای همه کارکنان بهداشتی باعث این بیماری همه گیر.

آن را نمی توان به تعویق افتاده و یا سالانه پرداخت می شود اما خواستار است در پیشبرد برای کل مدت یک متقاضی ویزا و یا اقامت. در ضمن پرستاران و پزشکان در آموزش را شروع حقوق از بین £18,000 و £23,000.

در حدود یک در هر هفت NHS کارگران خارجی است-دنیا – یک وابستگی است که جذب کرده است در حال رشد توجه به آنها شده است در خط مقدم مبارزه با کروناویروس.

در 25 آوریل در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی خانم پاتل به نظر می رسد به تعظیم به فشار هنگامی که او را خواسته اگر او را "قراضه" هزینه های خارج از کشور بیمه خدمات درمانی کارکنان "با توجه به آنها بیش از حد در حال مبارزه با این بیماری همه گیر".

او پاسخ داد که آن را "تحت بررسی" گفت: "ما به دنبال در همه چیز از جمله ویزا و اضافه کردن. ما در حال صحبت کردن در مورد مراقبت های بهداشتی حرفه ای پزشکان, پزشکان و پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی متفقین که آمده اند به انگلستان است."

اما دفتر خانه گفته است مستقل که هیچ نقد و بررسی صورت گرفت فراتر از ترتیبات برای یک سال تمدید برای سلامت کارکنان که ویزا منقضی خواهد شد قبل از 1 اکتبر این سال است. "این کاملا رایگان است و شامل معافیت از مهاجرت بهداشت اضافه" سخنگوی گفت.

یک RCN سخنگو گفت: "کارکنان پرستاری در حال حاضر کمک از طریق مالیات و بیمه ملی. بپرسید آنها را به پرداخت دو برابر است که به سادگی اشتباه است. ما در انتظار پاسخ و تعهد به این عمل می کنند."

Dr Chaand Nagpaul این BMA شورای صندلی گفت: "در دو ماه گذشته ما دیده ایم یک فوران پشتیبانی از خط مقدم ما کارکنان از جمله کسانی که با استعداد همکاران که آمده اند به کار در اینجا از خارج از کشور.

"من مطمئن هستم که آنها خواهد بود تاسف برای پیدا کردن که این دولت است که در ادامه آنها را به مجازات با این پوچ هزینه در طول بحران."

و جاستین Madders کار سایه وزیر بهداشت گفت: "وزیران اغلب به ما بگویید که چگونه افتخار آنها از تلاش های باور نکردنی ساخته شده توسط کارکنان بیمه خدمات درمانی و در عین حال زمانی که آنها این فرصت را به انجام چیزی ملموس برای نشان دادن قدردانی خود را از آنها جلو و فرش ،

"بیمه خدمات درمانی قرار می گیرند بیش از بدون در خارج از کشور کارکنان و در آب و هوای فعلی آن است که به سادگی بی وجدانی برای این دولت به صورتم سیلی هزینه اضافی بر روی آنها است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب