مرد آمریکایی 'ضربان Pennine راه در حال اجرا رکورد 31 سال پیش'

یک مرد آمریکایی مدعی جدید سریع ترین زمان برای اجرای Pennine راه, ضرب و شتم یک رکورد که تا به حال ایستاده بود و

توسط SALAMNEWWS در 26 تیر 1399

یک مرد آمریکایی مدعی جدید سریع ترین زمان برای اجرای Pennine راه, ضرب و شتم یک رکورد که تا به حال ایستاده بود و 31 سال با توجه به گزارش از دنباله در حال اجرا در جامعه است.

جان کلی گفت که او زد 268 مایل دنباله دار فقط در 2 روز, 16 ساعت و 40 دقیقه دقت گرفتی زمان تعیین شده توسط بریتانیا کاهش یافت دونده مایک هارتلی در سال 1989.

Mr کلی که برای اولین بار در این سال مونتانه ستون فقرات مسابقه در امتداد همان دوره مجموعه ای از Edale در اوج District, Derbyshire در 13 جولای به پایان رسید و در این مسیر در کرک Yetholm در مرزهای اسکاتلند در اوایل صبح روز پنج شنبه.

او استقبال شد و در خط پایان توسط یک گروه کوچک از هواداران به اتمام اجرا با حداقل پشتیبانی به دلیل coronavirus دستورالعمل.

قبل از به چالش نوشت و در وبلاگ خود: "برای اطمینان از هیچ مسائل وجود دارد با Covid-19 محدودیت لطفا نمی آیند برای پیوستن و یا برای دیدن پایان اگر آن را به نظر می رسد مانند من ممکن است شکستن رکورد. من صمیمانه قدردانی از حمایت اما نمی خواهید برای انجام هر چیزی که ممکن است خطر انداختن تلاش خود افراد دیگر ماجراهای مشابه و یا مهمتر از همه سلامتی هر کسی."

پس از راه اندازی یک JustGiving صفحه برای خود Pennine راه اجرا و برای آینده استقامت چالش Mr کلی تا کنون مطرح شده بیش از £5,500 برای استفان لارنس خیریه اعتماد سازمانی که تکل نابرابری.

صحبت از این موسسه خیریه گفت: "زمانی که به دنبال در باعث می شود من می تواند حمایت Stephen Lawrence خیریه اعتماد بیانیه ماموریت طنین انداز کاملا با من. من همیشه شور و شوق زیادی برای کودکان و نوجوانان به خصوص کسانی که از کارت های انباشته در برابر آنها فقط توسط که و چگونه آنها رخ می دهد برای ورود به جهان است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de