آمازون برای باز کردن بیش از 1،000 انبارهای کوچک در حومه در سراسر ایالات متحده ، گزارش می گوید -- CNET

وانت های آمازون در یک مرکز توزیع در اورلاندو، فلوریدا صف صف کردند.پل هنسی / NurPhoto از طریق گتی تصاویر بنا ب

توسط SALAMNEWWS در 26 شهریور 1399
amazon-prime-van-gettyimages-1156013448

وانت های آمازون در یک مرکز توزیع در اورلاندو، فلوریدا صف صف کردند.

پل هنسی / NurPhoto از طریق گتی تصاویر

بنا به گزارش ها آمازون قصد دارد در تلاش برای تحویل محصولات به مشتریان در اسرع وقت، بیش از هزار قطب تحویل کوچک را در شهرها و محله های حومه شهر در سراسر آمریکا باز کند. این امکانات در نهایت حدود ۱۵۰۰ نفر خواهد بود، بر اساس گزارش روز چهارشنبه continue to expand one-day delivery از بلومبرگ، و می تواند به غول خرده فروشی آنلاین کمک کند تا به گسترش تحویل یک روزه برای مشترکان آمازون پرایم ادامه دهد.

به گزارش بلومبرگ، بسیاری از انبارهای آمازون به طور سنتی در حاشیه حومه شهر قرار گرفته اند، اما گسترش این انبارهای تحویل سریع، آنها را در جوامع در کنار نمایندگی های خودرو، رستوران های فست فود و فروشگاه های جعبه بزرگ عمیق تر می کرد.

این حرکت می تواند کمک به آمازون همچنان به فشار تحویل سریع تر آن را به عنوان رقابت با خرده فروشان دیگر، از جمله والمارت. علاوه بر حمل و نقل یک روزه، آمازون در حال حاضر ارائه می دهد تحویل همان روز در میلیون ها مورد در 44 مناطق کلان شهری بزرگ، و همچنین برنامه نخست خود را در حال حاضر برای تحویل در چند ساعت. در اوایل این ماه ، والمارت راه اندازی خود را والمارت پلاس برنامه عضویت ارائه می دهد که perks مانند حمل و نقل همان روز برای برخی از سفارشات و صندوقدار کمتر ویژگی پرداخت در برنامه والمارت. Walmart Plus membership program

آمازون رد به نظر در گسترش انبار گزارش شده اما گفت : آخرین مایل شبکه تحویل خود را به معنای تکمیل آنچه که در حال حاضر توسط شرکای حامل خود را ارائه شده است.

یک سخنگوی آمازون در بیانیه ای ایمیلی گفت: «شبکه حمل و نقل آمازون بر اساس بیش از ۲۰ سال تجربه عملیات و لجستیک، تعهدی بی دریغ به ایمنی، نوآوری تکنولوژیک، و تیم های با استعدادی که وسواس تحویل برای مشتریان ما را دارند، ساخته شده است.» "اختصاص داده شده ما آخرین مایل شبکه تحویل به تازگی تحویل بسته 10 میلیاردم خود را از راه اندازی بیش از پنج سال پیش، و ما افتخار می کنیم به ارائه یک سرویس بزرگ برای مشتریان ما است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب