'زنگ اشتباه' بین تی موبایل و ورایزون نشان می دهد که چگونه رقابتی نبرد 5G است - CNET

تی موبایل و ورایزون روز پنجشنبه عکس های بیشتری به یکدیگر گرفتند.آنجلا لانگ/سی نت هنگامی که آن را به آشکارا گر

توسط SALAMNEWWS در 21 شهریور 1399
5g-verizon-phone-7217

تی موبایل و ورایزون روز پنجشنبه عکس های بیشتری به یکدیگر گرفتند.

آنجلا لانگ/سی نت

هنگامی که آن را به آشکارا گرفتن عکس در رقابت می آید، صنایع کمی در مقایسه با بخش بی سیم است. برای سال تی موبایل خود را به عنوان "سازمان ملل متحد حامل" نام تجاری ، ضربه زدن به رقبای AT & T و ورایزون در انتشار مطبوعات ، تماس های درآمد و در مبارزات بازاریابی. به عنوان گسترش 5G و شایعه آی فون 12 بافندگی, نبرد بین حامل تنها گرفتن بیضه به عنوان در یک نبرد عجیب و غریب پنجشنبه گواه.

پس از اینکه هانس وستبرگ مدیر عامل ورایزون روز چهارشنبه از اخبار آینده پنجشنبه ساعت 9 صبح ET توییت کرد، تی موبایل ساعت 8:33 صبح امروز صبح ایمیلی را برای خبرنگاران ارسال کرد. پیش بینی می کرد که اخبار وستبرگ در حال اذیت کردن در مورد راه اندازی شبکه 5G در سراسر کشور ورایزون بود، ایمیل تی موبایل یک اعتصاب پیش گیرانه علیه بزرگترین حامل کشور بود.

بیانیه ای از نویل ری، رئیس فناوری تی موبایل، استراتژی ۵جی ورایزون را مورد انفجار قرار داد و ری ادعا کرد که «ادعای ورایزون از ۵جی 'حق ساخته شده' اوج کنایه است.» بر خلاف تی موبایل، ورایزون با تکیه بر فناوری معروف به اشتراک گذاری طیف پویا برای استفاده از امواج هوایی 4G LTE موجود خود برای هر دو 4G و 5G(AT&Tدر حال انجام کاری مشابه است). این اجازه می دهد تا ورایزون برای شروع استقرار یک شبکه گسترده تر 5G در حالی که آن را منتظر آزاد کردن برخی از هلدینگ طیف موجود خود را، و یا به دست آوردن بیشتر از طریق راه هایی مانند مزایده کمیسیون ارتباطات فدرال است.

شبکه 5G در سراسر کشور خواهد بود بسیار گسترده تر در دسترس از بخش های انتخاب شده از 36 شهرستانها که در آن فعلی خود را 5G میلی متر موج ارائه وجود دارد. اگر چه سرعت های مشابه موج میلی متری را نخواهد داشت، اما شبکه کم باند به ورایزون اجازه خواهد داد که ۵G را در سراسر کشور از جمله در داخل خانه ارائه دهد.

تی موبایل و AT&T در حال حاضر در سراسر کشور شبکه های کم باند 5G برای ماه ها داشته اند، با اولین راه اندازی تی موبایل در دسامبر گذشته و گسترش برای پوشش بیش از 250میلیون نفر در تابستان امسال. با تشکر از ادغام با حداکثر سرعت دویدن خود را در ماه آوریل، تی موبایل دارای لبه در استقرار 5G با توجه به بخش بزرگ طیف midband آن را به دست آورد. طیف میدبند اجازه می دهد تا برای سرعت سریع تر در مقایسه با باند پایین، اما با پوشش قابل توجهی بهتر از میلی متر موج.

تی موبایل به تازگی رد پای میدبند خود را به 81 شهر و شهر جدید گسترش داد و آنچه را که می گوید یک سرویس 5G خواهد بود که قادر به سرعت دانلود متوسط 300 مگابیت در ثانیه با قله های 1 گیگابیت در ثانیه است.

ادامه مطلب : 5G's many names explained

ری در بیانیه خود گفت: "آنها یک سال دیر به حزب 5G در سراسر کشور، داشتن در نهایت به استراتژی چند باند ما پس از تحقق است که موج میلی متری نمی تواند پوشش معنی دار 5G است که مشتریان تقاضا ارائه شکسته،" ری در بیانیه خود گفت. "و در حال حاضر، آنها در تلاش برای کاغذ بیش از اشتباهات خود را با مسدود کردن مشتریان 5G خود را بر روی طیف 4G خود را، ساخت همه چیز کندتر برای همه. در تی موبایل، ما در حال ساخت 5G با طیف جدید اختصاص داده شده به دستگاه ها و خدمات جدید هستیم، بنابراین همه چیز برای همه سریع تر است."

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب