8 نمونه های خیره کننده از استخر پیش ساخته زیبا

پدیده استخر به عنوان تولیدکننده بهترین استخر پیش ساخته فایبرگلاس در ابعاد مختلف شرایطی فراهم ساخته است تا بتو

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

پدیده استخر به عنوان تولیدکننده بهترین استخر پیش ساخته فایبرگلاس در ابعاد مختلف شرایطی فراهم ساخته است تا بتوانید محصولی با کیفیت خریداری کنید. امروزه شرکت های بسیاری انواع استخر پیش ساخته استاندارد از جنس بتن، فلز، فایبر گلاس و… اما استخر پیش ساخته این مشکلات را تا حدی پاسخگو می باشد چرا که هزینه ساخت این طرح بسیار کمتر از انواع دیگر است و فضای کمتری را نیز اشغال می کند. کنار این دلایل استخر های ساخته شده دارای هزینه ثابت نگهداری می باشند البته که استخر فایبرگلاس نیز برای ماندگاری بیشتر نیازمند نگهداری می باشد و خوب این هزینه ای را به وجود می آورد ولی این مقدار بسیار کمتر از هزینه استخر ساخته شده است. روی سکههای اسلامی ضرب شده در این شهر واژه استخر با س و ت حک شده است. سپس شاه عباس صفوی (حک. به نقل از منابع معاصر، عمادالدوله ابوکالیجار (حک. از جمله مزایای استفاده از ماده فایبرگلاس این است که این نوع استخر در برابر مواد شیمیایی، تغییرات دمایی محیط و نیز اشعههای uv مقاومت بالایی داشته باشد.شرکت سوییم پلاس به دلیل اینکه مقاومت استخرهای خود را افزایش دهند، سطح درونی استخر را با فایبرگلاس یا چند لایه ژلکوت پوشش میدهد. استخرهای فایبرگلاس از ۶ لایه مختلف تشکیل شده اند. ᠎Th᠎is con tent was generated by GSA​ C on tent Generat or  Demov᠎er​sion.

انواع استخر پیش ساخته ۲ متری ، ۳ متری ، ۴ متری ، ۵ متری ، ۶ متری ، ۷ متری ، و استخر اینتکس ۹ متری و ۱۰ متری با عرض های مختلف و ارتفاع های ۸۵ ، و ۱۳۰ سانتی متری در فروشگاه اینتکس تهران موجود میباشد. نصب استخر پیش ساخته فایبرگلاس برای شرایط آب و هوایی مختلف امکان پذیر است. از مواردی که موجب انتخاب نکردن استخر های ساخته شده می شود هزینه های احداثی، اشغال کردن فضا و تغییرات در محلی که استخر تعبیه شده است. روکار یا توکار بودن استخر آماده و کیفیت مصالحی که انتخاب می کنید و اینکه تجهیزات مورد نیاز استخر که شامل پمپ تصفیه، اسکیمر، چراغ استخر، تابلو برق و … نحوه محاسبه قیمت استخر پیش ساخته، بستگی به انتخاب شما دارد که کدام طرح از استخرهای گروه مهندسین مدرن استخر، را برمی گزینید. ساخت استخر در مکان زندگی شما به این بستگی دارد که تصمیم بگیرید که طرح استخر شما چگونه باشد.

 This content has be᠎en writt᠎en with G​SA Conte nt​ Gener​ator᠎ Dem᠎oversi​on !

نصب و راهاندازی سریع این محصول و حمل و نقل آسان از بهترین دلایل استفاده این نوع استخر است. خوشبختانه، در مقایسه با نگهداری مورد نیاز استخرهای بتنی و وینیل، هزینه نگهداری استخرهای فایبرگلاس بسیار ارزان تر است و به همین دلیل، نگهداری یک استخر فایبر گلاس برای چندین دهه بسیار آسان است. برای نگهداری استخرهای فایبر گلاس، لازم نیست مانند استخرهای بتنی یا وینیل، آنها را تمیز و پوسته گیری نمایند یا مواد شیمیایی به آنها اضافه کنید. از استخر های پیش ساخته به دلیل نصب آسان و راحت در هر مکانی میتوانید استفاده کنید بخصوص در ویلاهای شخصی و منازل با حیاط های بزرگ جهت شنا و تفریحات آبی ، و مصارف کشاورزی و صنعتی و جهت آب درمانی ، قابل استفاده در داخل زمین و روی زمین ، و قابل اجراء در زیر زمین منزل یا پارکینگ یا حتی بر روی پشت بام منزل ، با ایمنی بالا و ضمانت نامه شرکت پول اینتکس ، اینگونه استخر های اینتکس تشکیل شده از یک پارچه برزنتی و اتصالات آهنی میباشند که با نصب شدن پایه های استخر بر روی پارچه برزنتی آنها استخر تکمیل و قابل استفاده میباشند ، نصب و راه اندازی آنها در کمتر از 2 ساعت انجام میشود ، و جزو بهترین نوع استخر های پیش ساخته خانگی و …

به ویژه از آنجایی که یک پوشش ژله ای غیر متخلخل از سطوح آن محافظت می کند، تمیز کردن استخر فوق العاده آسان تر است. 2. قبل از شروع به ساخت استخر محله را مورد بررسی قرار دهید چرا که در برخی مناطق همسایه ها اجازه ساخت نمی دهند. استخرهای پیش ساخته بتنی دارای مزایای بسیار مشهودی در مقایسه با استخرهای سنتی هستند، اما اجازه دهید لحظه ای به هر دو روی سکه نگاه کنیم. این قالب ها به صورت آماده وجود دارند شما می توانید پس از خرید آنها را به راحتی در جایگاه قرار دهید. هنگامی که بتن به طور کامل خشک شد، سازندگان استخر را از قالب و از بسته بندی آن خارج می کنند. را با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب تر از انواع دیگر استخر های ساخته شده تولید و ارائه می کنند. از میان انواع استخرهای شنا، استخرهای فایبرگلاس به کمترین میزان نگهداری نیاز دارند و این اختلاف در مقایسه با استخرهای بتنی بسیار چشمگیر است و کلیه اینها به علت پوشش ژل ضد آب روی سطح تمام استخرهای فایبرگلاس است. همانطور که گفتیم استخرهای فایبرگلاس کمترین هزینه میزان نگهداری را دارند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن