بررسی سرقت ادبی

سرقت علمی یا دزدی ادبی ، که معادل انگلیسی سرقت ادبی است ، به اشکال مختلف به فارسی ترجمه شده است از جمله: سرقت ادبی ، دزدی ادبی ، دزدی ادبی ، دزدی ادبی ، دزدی ادبی ، دزدی ادبی و سو abuse استفاده علمی.

سرقت ادبی به معنای کپی و چسباندن آثار ، عقاید و نوشته های شخص دیگری است که در واقع نقض قانون کپی رایت است بررسی سرقت ادبی و بنابراین نویسنده نسخه دزدی ادبی را مرتکب شده است.

رایج ترین نوع سرقت ادبی ، کپی برداری از تحقیقات از منابع قبلاً منتشر شده است ، یعنی. مقاله ای درباره Science Direct ، Springer ، Elsevier و سایر مقالات علمی منتشر شده در یک ژورنال را بدون تغییر متن مقاله ما کپی کنید. این به راحتی بررسی سرقت ادبی توسط نرم افزار Plagiarism Checker قابل تشخیص است که منجر به رد سریع مقاله رد شده می شود.

سرقت ادبی حتی باعث می شود که مجله مقالات بعدی نویسنده را بدون بررسی رد کند. این مسئله بررسی سرقت ادبی به دلیل اینکه مطالب بدون ذکر صاحب اثر یا منبع (مرجع) به سرقت رفته است ، این یک مسئله اخلاقی محسوب می شود.

اگر دانشجویی به طور عمدی دزدی ادبی یا تبانی کرده باشد مجازات ها شدید است و می تواند بررسی سرقت ادبی شامل عدم موفقیت در یک رشته یا حذف از دانشگاه باشد. این دانشگاه منابع گسترده ای را فراهم می کند و دانشجویان را در مورد تمامیت تحصیلی آموزش می دهد تا دانشجویان از آنچه که به معنای سرقت علمی و تبانی و عواقب این اقدامات است آگاه شوند.

اگر از نظر سرقت ادبی مورد تحقیق قرار بگیرم چه اتفاقی می افتد؟
سرقت ادبی و تبانی اشکال سو academic رفتار دانشگاهی است. دانشگاه ملبورن فرآیندهای مفصلی راجع به سو academic رفتار دانشجویی دانشجویان دارد که در صورت مشکوک بودن دانشجو به دزدی ادبی یا تبانی بررسی سرقت ادبی، دنبال می شود.

روند کار در زیر خلاصه می شود. اطلاعات کامل را می توان در آیین نامه هیئت علمی دانشگاه و خط مشی یکپارچگی علمی دانشجویان یافت. لطفاً توجه داشته باشید که تنوعی از این روند در مورد ادعاهای سوisc رفتار در تحقیقات اعمال می شود.

گزارش سو رفتار
یکی از اعضای ستاد ، سو suspected رفتار علمی را به رئیس (یا HOD) گزارش می کند.

تعیین اولیه
HOD تعیین می کند چه نوع پاسخی باید اتخاذ شود: آیا این ادعا نقض ناخواسته بررسی سرقت ادبی، جزئی یا عمده سیاست است؟ ممکن است از دانش آموز خواسته شود تا در جلسه ای با HOD و هماهنگ کننده موضوع برای بحث درمورد کار ارزیابی شرکت کند. باید به دانشجو هشدار داده شود که ممکن است ادعای رسمی سو academic عمل در جلسه از جلسه جاری شود.

پاسخ آموزشی احتمالی
اگر در طول بحث به نظر برسد که وقوع سرقت ادبی یا تبانی جزئی یا ناخواسته بوده است ، ممکن است بررسی سرقت ادبی یک پاسخ آموزشی اجرا شود.

شروع روند انضباطی
اگر در طول بحث به نظر می رسد که سو academic رفتار آگاهانه علمی رخ داده است ، HOD باید جلسه را خاتمه دهد و به دانش آموز توصیه کند که روند انضباطی آغاز می شود. سپس موضوع در یک گزارش کتبی به رئیس ارجاع می شود.

اطلاع دادن به دانشجو یا دانشجویان
اگر رئیس تصمیم بگیرد که ادعای سو academicرفتار تحصیلی علیه یک دانشجو یا دانشجو بررسی شود ، رئیس دانشگاه باید بررسی سرقت ادبی کمیته سو رفتار علمی دانشجویی (کمیته) را تشکیل دهد و ادعا و روند کار را به دانشجو یا دانشجویان اطلاع دهد.

تحقیق در مورد ادعاها (استماع)
کمیته در جلسه دادرسی با حضور دانشجو ، ادعاها را بررسی می کند. دانشجو ممکن است در جلسه دادرسی یک شخص پشتیبانی داشته باشد. کمیته تصمیمی اتخاذ می کند ، مجازاتهایی را که طبق مقررات هیئت علمی و دستورالعملهای هیئت علمی مناسب بررسی سرقت ادبی تشخیص داده می شود ، اعمال می کند و گزارش خود را به رئیس یا HOD گزارش می دهد.

دانش آموز یا دانشجویان را از تصمیم گیری آگاه کنید
رئیس یا HOD ، دانشجو یا دانشجویان را از تصمیم ، مجازات های اعمال شده و حق تجدیدنظر در مورد تصمیم بررسی سرقت ادبی مطلع می کند. رئیس همچنین دبیر علمی و سردفتری دانشگاه را که سوابق دانشجویی یا دانشجویی را به روز می کند ، مطلع می کند.

چرا ما به سرقت ادبی نیاز داریم؟
برای اینکه بتوانید یک مقاله تحقیقاتی را ببینید ، باید در یک ژورنال منتشر شود. سردبیران مجله همچنین مقالات دریافتی در مرحله اول را با نرم افزار تشخیص سرقت ادبی ، که معمولاً iThenticate است ، بررسی می کنند. اگر نرم افزار دزدی ادبی درصد بالایی از شباهت را اعلام کند ، مقاله رد می شود و به مرحله بررسی محتوای علمی نمی رسد.

بنابراین ، بهتر است نویسنده قبل از ارسال مقاله به ژورنال ، دزدی ادبی را بررسی و تشخیص دهد تا با بازنویسی قسمت هایی از متن کپی شده ، از دزدی ادبی جلوگیری کند. برای بررسی دزدی ادبی مقاله خود می توانید از خدمات بررسی سرقت ادبیاستفاده کنید. بررسی سرقت ادبیبا ارائه خدمات ضد سرقت ادبی به شما کمک می کند و میزان دزدی ادبی را در مقالات ISI تعیین می کند. سرقت علمی تز نیز انجام شده است.

ارجاع متقابل چیست؟

ارجاع متقابل ساختار مرجع مقالات است که به محقق اجازه می دهد با چند کلیک ساده از مقاله ای به مقاله دیگر برود.

بررسی متقابل سرویسی است که توسط iThenticate ارائه می شود و از طریق آن ithenticate.com می تواند صحت مقاله را تأیید کند. در واقع بررسی سرقت ادبی، نوعی بررسی سرقت ادبی در حال انجام است.

چرا باید مقاله را از نظر دزدی ادبی با آن مرور کنیم؟ مقاله خود را در مورد دزدی ادبی بررسی کنید سرقت علمی نحوه تشخیص دزدی ادبی بررسی دزدی ادبی با تأیید اعتبار بررسی دزدی ادبی رایگان بررسی مقاله دزدی اداری آنلاین عضو با iThenticate | برای سرقت ادبی با iThenticate بررسی کنید
چرا باید مقاله را از نظر دزدی ادبی با آن مرور کنیم؟ برای سرقت ادبی با iThenticate بررسی کنید
چرا مطالعه دزدی ادبی مقاله از اهمیت بیشتری برخوردار است؟
بر اساس لایحه ماه مه 2015 علیه “تقلب علمی” ، رفتار م institutionsسسات آموزش عالی که بررسی سرقت ادبی در وزارتخانه های علوم و بهداشت با محققان دزدی ادبی کار می کنند جدی تر شده است. امیدواریم با تصویب این لایحه ، بسته به درجه و شدت سرقت علمی ، مجازاتی از جمله اجازه ندادن به ارتقا of سطح معلمین اعمال شود.

چرا نرم افزار iThenticate؟
مهمترین س askedال نویسندگان مقاله این است که چرا ما باید مقاله را با نرم افزار iThenticate دزدی ادبی کنیم؟ چرا باید شباهت مقاله را با iThenticate بررسی کنیم ، حتی اگر تعداد زیادی نرم افزار جستجوی مقاله مشابه وجود دارد؟

معروف ترین و کاملترین سایت تشخیص سرقت ادبی مقاله ، جامع ترین نرم افزار کلاهبرداری مقاله در جهان است. Ithenticate.com به بیش از 45 میلیون صفحه وب و 122 میلیون محتوای اطلاعاتی و همچنین بیش از 39000 مقاله منتشر شده توسط بیش از 300 ناشر علمی که عضو Cross Check هستند ، دسترسی دارد. کارهای محققان را قبل از ارسال برای بررسی سرقت ادبی و چاپ در مجلات مشهور بین المللی بررسی می کند. Cross Check یا Crossref نیز در این سایت ذکر شده است. iThenticate ابزاری مطمئن برای جلوگیری از دزدی ادبی در مقاله ها است. به دلایل بررسی سرقت ادبی زیر نرم افزار IThenticate قوی ترین نرم افزار تست سرقت علمی در مقالات علمی است.

موتور قدرتمند
گزارش مفصل
زبانهای مختلف
| بیشتر
مکانیسم قدرتمند و پیشرفته تشخیص سرقت علمی متن را در تمام صفحات وب با دقت و حساسیت بالا نسبت به حداقل چهار کلمه مشابه مشابه می کند و به طور دقیق تمام موارد احتمالی سرقت ادبی را شناسایی می کند.
مقاله خود را در مورد دزدی ادبی بررسی کنید سرقت علمی نحوه تشخیص دزدی ادبی بررسی دزدی ادبی با تأیید اعتبار بررسی دزدی ادبی رایگان بررسی مقاله دزدی اداری آنلاین عضو با iThenticate | برای سرقت ادبی با iThenticate بررسی سرقت ادبی بررسی کنید
مشاهده مقاله و تشخیص سرقت علمی با iThenticate بررسی سرقت ادبی با iThenticate
چگونه می توان دزدی ادبی را تشخیص داد
بسیاری از نرم افزارهای تشخیص سرقت ادبی وجود دارد. از طریق لینک نرم افزار دزدی اداری ، می توانید ده ها نرم افزار پیدا کنید ، برخی رایگان و برخی پولی. متأسفانه ، نرم افزار رایگان در متن شما بسیار رایج است و گزارش دزدی ادبی دقیقی ارائه نمی دهد و به هیچ وجه رضایت بخش نیست ، زیرا نمی دانیم کدام قسمت از مقاله دزدی ادبی باید اصلاح شود.
بهترین نرم افزار تشخیص سرقت ادبی iThenticate است. iThenticate یک سرویس پیشگیری حرفه ای برای دزدی ادبی است که توسط بیشتر ویراستاران و محققان مورد استفاده قرار می گیرد. با نرم افزار iThenticate می توانید گزارش English Article ID را دریافت کنید.

مشکلات محققان ایرانی در استفاده از iTonicity
متأسفانه ، به دلایل زیر استفاده از iThenticate: Plagiarism Detection Software کاملاً بررسی سرقت ادبی محدود شده است.

تحریم های علمی
قیمت بالای سرویس iThenticate
شرایط سخت برای پرداخت آنلاین با استفاده از کارت های اعتباری بین المللی
سرویس بررسی سرقت ادبی با استفاده از نرم افزار iThenticate و Turnitin در دسترس است. یعنی بررسی سرقت ادبی بسته به میل شما ، ما می توانیم مقاله را با iThenticate و Turnitin بررسی کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>