آه غذای سرخ شده، خیلی ترد، ترد، گرم و خوشمزه. متاسفانه، این تنقلات خوشمزه و ظروف پر از روغن بیش از حد، و به دور از سالم است. سرخ کن هوا هر چند می تواند مواد غذایی است که طعم سرخ شده عمیق طبخ, با این حال با نیاز به اضافه کردن روغن یا گریس. که همچنین به معنی آماده سازی وعده های غذایی با آنها به معنی تمیز کردن ضربه محکم و ناگهانی است.

در اینجا ما کشف آنچه را به دنبال در سرخ کن هوا با کیفیت اگر شما خارش را امتحان کنید که دستور العمل هوا سرخ شده شما در Pinterest در بر داشت. ما همچنین چیزهایی مانند مقابله با املاک و مستغلات و اینکه آیا شما به یک ارتش غذا می دهید یا نه را مورد توجه قرار داده ایم. این لیست به شما کمک خواهد کرد که بهترین سرخ کن هوا را پیدا کنید، بنابراین گرفتن برخی از سیب زمینی سرخ کرده یخ زده و قطعات مرغ و آماده خود را به سرخ کردن طوفان.

در سال های اخیر تعداد برندهای سرخ کن هوایی از زمانی که تقاضا برای محصولات در تمام مدت بالا است منفجر شده است. شما می توانید از سرخ کن های شخصی، مدل های بزرگ اندازه خانواده و هر اندازه در میان را انتخاب کنید. سرخ کن های هوایی با شماره گیری ها و کنترل های مکانیکی اساسی وجود دارد، در حالی که برخی دیگر گزینه ها و پیش مجموعه های پخت و پز فانتزی دارند– برخی حتی هوشمندان و یک اتصال برنامه دارند.

همگروهي آزمايشي ما .

برایان بنت/سی نت

بر خلاف سرخ کن هوا قبلی ما از Black & Decker DeLonghi، Krups، تی فال و سیاه و سفید و دکر دوست داشت ، سرخ کن های مدرن امروزی قوی تر هستند ، به معنی دسترسی سریع تر به سیب زمینی سرخ کرده ترد ، حلقه های جوجه ، ناگت مرغ و یا هر چیز دیگری که شما به طور معمول ممکن است در سرخ کن عمیق است که شما می توانید در سبد پخت و پز آن مناسب است. آن ها همچنین ظرفیت بالاتری برای طبخ غذای بیشتر دارند، سبک تر، آرام تر و تمیز کردن آن ها آسان تر است.

مهم نیست که چگونه ساده و یا پیچیده هر چند، آنچه واقعا به حساب می آید این است که چگونه به خوبی آنها ارائه goodies سرخ شده است. هنگامی که آن را به سرخ کن هوا می آید, که می تواند به طور گسترده ای متفاوت است. در اینجا چیزی است که من پس از قرار دادن چند مدل با امتیاز بالا را از طریق سرعت خود را برای پیدا کردن بهترین سرخ کن هوا خارج وجود دارد آموخته است. من این را به طور دوره ای به روز می کنم.

برایان بنت/سی نت

هنگامی که آن را به تبدیل مواد تشکیل دهنده به مواد غذایی خوشمزه می آید, آن را دشوار به ضرب و شتم این مدل سرخ کردن هوا از Cosori. فوق العاده پیچیده, سرخ کن هوا دارای 11 حالت پخت و پز از پیش شروع شده برای آماده سازی آرایه گسترده ای از انواع مواد غذایی. همچنین به نظر می رسد براق و جمع و جور با وجود ارائه نزدیک به 6 کوارتز ظرفیت.

من پیش مجموعه های اسمارت ایر فرایر را هم برای استفاده خوب قرار دادم. همه چیز را از مواد غذایی یخ زده مانند ناگت مرغ و سیب زمینی سرخ کرده فرانسوی، به حلقه های پیتزا، به چوب mozzarella کوک شده از قهوه ای طلایی و خوشمزه است. این حتی مقابله جوانه بروکسل با gusto، به لطف حالت سبزیجات ریشه اختصاص داده شده آن است. شما همچنین می توانید سرخ کن هوا را از طریق برنامه تلفن همراه به گوشی خود لینک کنید. این نرم افزار هشدارهای پخت و پز را فراهم می کند، به علاوه به شما یادآوری می کند که در صورت لزوم سبد سرخ کردن (و محتویات آن) را تکان دهید.

سرخ کن Cosori لذت بخش است به عمل نیز هست و بیش از حد بلند نیست. همه که اضافه می کند تا به یک رفیق سرخ کن هوا قانع کننده اگر شما در شکار برای یکی از.

رتبه متوسط آمازون: 4.4 از 5 ستاره (4,151 رتبه)

بهترین خرید امتیاز متوسط: 4.8 از 5 ستاره (13 رتبه بندی)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de