موتورولا یک 5G هزینه کمتر از 500 دلار است و دارای اولین از نوع خود حلقه فلش نور – CNET


motorola-one-5g-1

موتورولا یک 5G انجام یک چیز است که گوشی های 5G دیگر قادر به انجام: هزینه کمتر از 500 دلار.

موتورولا

با ارائه مقرون به صرفه و ویژگی بسته بندی شده مانند سبک موتو G قدرت و Gسریع، روشن است که موتورولا رشد در پایان بودجه بازار تلفن است. در حال حاضر با موتورولا جدید یک 5G هر چند ، شیکاگو مبتنی بر شرکت در نهایت کشف کردن راهی برای ترکیب بودجه خود را دانستنی ها با اتصال 5G — بدون استفاده از لوازم جانبی اضافی و یا موتورولا وزارت دفاع à la Moto Z4و Z3 .

در ایالات متحده، اکثریت گوشی های 5G گران قیمت هستند. توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده هزینه $1,300, OnePlus 8 طرفدار شروع می شود در $900 و موتورولا خود لبه پلاس $1,000. حتی مقرون به صرفه تر midtier گوشی های 5G مانند مخمل Motorola Edge ال جی، کهکشان A71،موتورولا لبه و OnePlus 8 هزینه حدود 700 دلار است. بنابراین این واقعا چشمگیر است که موتورولا یک 5G به احتمال زیاد کمتر از 500 دلار هزینه. در این زمان موتورولا در قیمت واقعی قفل نشده است، اما این شرکت گفت که تلفن جدید خود را باید به خوبی تحت آن رقم آمده است.

تلفن جدید در دسترس خواهد بود “به زودی” (هیچ تاریخ داده شد) در AT&T و بعد از آن در ماه اکتبر در ورایزون. هر نسخه حامل گوشی از نوع دیگری از 5G پشتیبانی می کند. ورایزون موتورولا یک 5G پشتیبانی از طعم mmWave حامل از 5G و نسخه AT&T اتصال زیر 6 5G داشته باشد.

مانند خواهر و برادر اروپایی تقریبا یکسان خود را موتو G 5G, موتورولا یک 5G دارای مشخصات جذاب بلکه برخی از سازش. دارای صفحه نمایش ۶٫۷ اینچی کامل HD است و توسط یک پردازنده اسنپ دراگون ۷۶۵ تغذیه می شود که همان پردازنده ای است که در موتورولا ادج، ال جی مخمل و گلکسی ای۷۱ یافت می شود. این گوشی همچنین دارای ویژگی های مطلوب زیادی است، از جمله یک باتری بزرگ ۵۰۰۰ میلی آه با پشتیبانی از شارژ توربوقدرت، جک هدفون، صفحه نمایش نرخ تازه کردن ۹۰ هرتز و شش دوربین (بیشتر در مورد دوربین های زیر). همچنین NFC برای گوگل پی دارد که قابل توجه است زیرا گوشی های بودجه قبلی موتورولا فاقد این ویژگی در آمریکا بوده اند. موتورولا یک 5G اجرا می شود آندروید 10 و یک به روز رسانی سیستم عامل عمده و همچنین دو سال از به روز رسانی های امنیتی دریافت خواهید کرد. که به خوبی به Samsung’s promise of three years of updates عنوان وعده سامسونگ از سه سال به روز رسانی برای توجه داشته باشید 20 و گوشی های کهکشان جدید آن نیست، اما حداقل شما می دانید که در آن شما ایستاده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>