دو مرد در برکشایر به ظن قاچاق مردم به بریتانیا دستگیر شده اند.

هنوز هیچ اتهامی علیه مردانی که هر دو از اتباع افغان با اقامت بریتانیا هستند، در سن ۲۱ و ۲۳ سالگی به ثبت نرسيده است.

آنها روز شنبه در نزدیکی یک پارک خرده فروشی در شهر Slough، در شرکت دو مهاجر غیر قانونی از افغانستان دستگیر شدند.

آژانس ملی جرم و جنایت گفت که هر چهار نفر به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد برده داری مدرن و سازمان دهی شده جرم مهاجرتی دستگیر شدند.

ان سی ای گفت: آنها برای بازپرسی تحت بازداشت قرار گرفته بودند و مقامات اجرای قانون در دو خانه در ادگ اور در شمال لندن جستجو می کنند.

آندره ویلسون، رئیس منطقه ای تحقیقات در ان سی ای گفت: «این دستگیری ها به عنوان بخشی از عملیات اطلاعاتی با واکنش سریع افسران من صورت گرفت»

کار کردن با شرکای در داخل و خارج از کشور ما تمام تلاش مان را می کنیم تا شبکه های سازمان یافته جرم و جنایت را که در مهاجرت غیرقانونی نقش دارند، مختل و از هم بپاشیم.

باندهای قاچاق انسان های جنایتکار به افرادی که حمل و نقل می کنن اهمیتی نمی دن، این یک کسب و کار بین المللیه و اونا فقط به ثروتمند شدن تا اون جا که ممکنه مهم نیست هزینه ی انسانی شون مهم نیست.

“این تحقیق در مراحل اولیه خود است و کار ما ادامه دارد.”

این دو دستگیری در Slough در ماه ژانویه از افراد مشکوک به استفاده از کامیون ها به قاچاق مردم به انگلستان از بلژیک انجام شده است.

NCA نمی تواند فاش کند که آیا ارتباطی بین دو مجموعه بازداشت وجود دارد یا نه.

در حالی که در حال حاضر به دور در کامیون ها به طور معمول مسیر ترجیح داده شده ورود به بریتانیا شده بود، افزایش اقدامات نظارتی و محدودیت های مرزی به رهبری coronavirus به طور موثر ورود در این مد به پایان رسید.

با تعداد استواواهای شناسایی شده توسط مقامات به صفر کاهش یافته است، حداقل 4600 نفر تلاش کرده اند تا سفر خیانتکار در سراسر کانال را در قایق های کوچک تا کنون در سال جاری – تا از 2758 گذرگاه در سال 2019.

روز شنبه نیروی دریایی سلطنتی اعلام کرد که هیچ برنامه فعلی برای اعزام کشتی برای توقف گذرگاه های قایق های مهاجر، پس از آن که آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد گفت اعزام کشتی های جنگی می تواند باعث “حوادث مرگبار” شود، در دست نیست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de