وزیران فقط هفت روز برای جلوگیری از ‘موج از خروج’, به

هشدار می دهند

در میان ترس از اینکه ده ها هزار اجاره کننده می تواند پس از اتمام زمان دوروزه، ده ها هزار اجاره کننده را پس از اتمام زمان دوروزه از خانه های خود بیرون کنند، درخواست فوری برای دولت صادر کرده اند تا ممنوعیت اخراج را تمدید کند.

یکی از سازمان های ملی مسکن هشدار داد که انفعال از وزیران – همراه با رکود اقتصادی بی سابقه – می تواند در بسیاری از مواجه با “ضربه” از اخراج بیش از ماه های پاییز و زمستان منجر شود.

دولت ماه گذشته تایید کرد که ممنوعیت، که در آغاز همه گیر برای محافظت از مستاجرین در طول بحران معرفی شد، در تاریخ 23 اوت برای انگلستان و ولز، با وجود درخواست برای تمدید بیشتر پایان خواهد داد.

Thangam Debbonaire، منشی خانه سایه کار، به ایندینت گفت که اجاره کنندگان “در ترس زندگی می کنند” با موارد موجود در اختیار داشتن تعیین شده در دادگاه ها به طور قريب الوقوع از سر گرفته شود.

او گفت: “وضعیت نمی تواند فوری تر باشد.” دولت فقط هفت روز وقت دارد تا در بدترین زمان ممکن از موجی از خروج خودکار و بی خانمانی جلوگیری کند، چرا که طرح مفرط باد می کند و ما در زمستان وارد موج دوم بالقوه ای می شویم.»

وزیران مدعی شده بود که “کاملا شکست خورده” برای محافظت از مستاجرین از طریق بحران، او افزود: “آنها نیاز به تمدید ممنوعیت و معرفی قانون اضطراری به محض بازگشت پارلمان در ماه سپتامبر برای جلوگیری از موج یازدن خودکار.”

در این هفته دولت اسکاتلند طرح های تمدید ممنوعیت مشابه را تا بهار 2021 در تلاش برای متوقف کردن آنچه که به عنوان یک “موج جزر و مدی” بالقوه از پرونده های در اختیار داشتن در دادگاه پس از تابستان توصیف شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>