کی یر استارمر به بوریس جانسون می گوید که او وظیفه اخلاقی دارد تا مدارس را در سپتامبر

بازکند

Sir Keir Starmer has warned Boris Johnson it is his duty to ensure schools in England re-open in September as planned.

رهبر کار به دنبال فشار بر دولت بود و اصرار داشت که دانش آموزان باید پس از شش ماه دور تر به دلیل بحران کوروناویروس به کلاس درس بازگردند، “بدون هیچ اگر، اما، بدون تجهیز”.

نخست وزیر گفته است که بازگشایی مدارس یک «وظیفه اخلاقی» است، اما سر کیر او را متهم کرد که نفهمیده است که «مسئولیت اخلاقی» اوست که این کار را انجام دهد.

دخالت رهبر کار در زمانی انجام می شود که دولت پس از آن که هزاران دانش آموز در انگلستان نمرات سطح A خود را پس از رد شدن ارزیابی های معلم خود توسط تنظیم کننده امتحانات، Ofqual، با واکنش شدید مواجه است.

در نامه The Mail on Sundayنویسی در روز یکشنبه ، سر Keir گفت : ضروری است برای رفاه و شانس زندگی کودکان است که آنها قادر به بازگشت به آموزش و پرورش عادی در ماه آینده است.

پس اجازه بدهید یک پیام خیلی واضح برای نخست وزیر بفرستم: من فقط نمی خواهم همه بچه ها ماه آینده به مدرسه برگردن، انتظار دارم که دوباره به مدرسه برگردن. نه، نه اما، نه متعادل، نه، گفت.

“اجازه دهید به همان اندازه روشن باشد: این مسئولیت نخست وزیر است که تضمین کند کودکان آموزش و پرورش مورد نیاز خود را دریافت کنند و به نفع بازگشت با معلمان و همکلاسی های خود است.

پیشنهاد من برای کمک به دولت برای باز کردن مدارس هنوز پابرجاست، اما مسئولیت این اتفاق به طور مربع یدردرب شماره 10 قرار دارد.”

سِر کیر گفت که وزیران باید همان “گریت و عزم” را نشان دهند که بیمارستان های ان اس ان اس نایتنگل و طرح مفرخ دولت را هنگامی که به مدارس آمد، تولید می کرد.

بوریس جانسون در عوض ماه ها با کشتی های پر تکان دادن به همه تلف شد و حاضر نشد مسئولیتی را به عهده بگیره یا رهبری را نشان دهد.

اولويت هاي اون هم اشتباه بود او یک “نیروی وظیفه” برای بازگشایی کوچه های بولینگ راه اندازی کرد، اما پیشنهاد من برای انجام همین کار برای مدارس را رد کرد.

او برای بازگشایی اقتصاد مهلت تعیین کرد، اما تعهد خود را برای باز کردن کلاس های درس قبل از تابستان دور انداخت.

ما نمی توانیم اشتباهات مشابهی را که بارها و بارها انجام می شود ببینیم. کودکان، جوانان و خانواده ها باید در اولویت ملی با رهبری برای مطابقت باشد.”

رهبر کار همچنین تجدید نظر از آقای جانسون برای رها کردن سیستم برای تعدیل نتایج سطح A و پذیرش ارزیابی معلم به جای آن صادر کرد.

“‘سطح بالا’ به معنای اولویت دولت بوریس جانسون بود. با این حال، بسیاری از جوانان آینده خود را با یک رفت و برگشت پاک، در سطح پایین دیده اند، او گفت.

نردبان فرصت ها را از هم دور کرده و ناعدالتی های درون جامعه ما تنها به عنوان یک نتیجه عمیق تر خواهد شد. “اين يه شامبل بوده”

Pa

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>