‘شما زندگی من را خراب کرده ام’ : وزیر مواجه شده توسط دانش آموز اعطا سه نمره پایین تر از

یک دانش آموز سطح A که بعد از دریافت سه نمره D در یک محل در یک مدرسه دامپزشکی از دست رفته بود، با عصبانیت با وزیر آموزش و پرورش نیک گیب در طی مصاحبه رادیویی مواجه شده است، و به او می گفت: “شما زندگی من را خراب کرده اید”.

نینا بانتينگ ميچام، از پيتربورو، گفت معلمش نمرات پيش بينی شده او را برای رسيدن به ABB ارزيابی می کند، اما توسط الگوريتمی که برای استاندارد کردن نتايج استفاده می شود، که دولت برای آن زير آتش شديد یاخته شده است، جمع شده است.

نتایج حاصل از تنظیم کننده امتحان اتش نشان داد که در روز پنجشنبه 39 درصد نمرات ارزیابی شده معلمان در انگلستان با استفاده از سیستم استاندارد سازی که عملکرد تاریخی موسسات را در نظر گرفته بود، مشخص شد.

•این سیستم توسط مقامات آموزش و پرورش با مسئله ومدونی از چگونگی تعیین نتایج پس از مدارس، کالج ها و فرم ششم دستور داده شد به منظور بستن و امتحانات لغو شد به دلیل همه گیر Covid-19.

در رادیو BBC Radio 4’s Any Questions? ی 4 بی بی سی صحبت می کرد؟ دانشجو سطح یک گفت که نتوانسته است پیشنهاد کنتور را از کالج سلطنتی دامپزشکی ارائه دهد و اضافه کرد: “من اکنون می دونم چطور این اتفاق افتاد. بايد اشتباه باشه من هيچوقت دانش آموز کلاس دي نبودم

دانشجوی نیوکالج استمفورد گفت: “احساس می کنم زندگی ام به طور کامل خراب شده است، نمی توانم به هیچ دانشگاهی با چنین نمراتیا پیشرفتی در زندگی ام وارد بشم.” “دوست دارم بدونم چطور اين اتفاق افتاده”

در پاسخ آقای گیب، وزیر مدارس انگلستان که در برنامه نیز حضور داشت، گفت: «من احساس می کنم برای شما. اين اتفاق نبايد براي تو ميافتاد ما نمی خواهیم شما را از طریق این استرس از داشتن به رفتن از طریق درخواست تجدید نظر برای پیدا کردن آنچه که قرار است به حرفه خود را اتفاق می افتد.

«هیچ کدام از این ها رضایت بخش نیست، بهترین سیستم این است که مردم امتحانات خود را بکنند – این چیزی است که باید اتفاق می افتاد. این چیزی است که ما می خواستیم اتفاق بیافتد، اما ما باید در ماه مارس تصمیم بسیار سختی را برای لغو امتحانات می گرفتیم و آنچه که نمی خواستیم این بود که جوانانی مثل نینا مجبور به یک سال تاخیر شوند.»

دلیل مدل استاندارد سازی این است که اطمینان حاصل کنیم که بین مدارس همخوان و تورم درجه ای نداریم.”

آقای گیب پس از آن به چالش کشیده BBC شد که چرا این سیستم توسط کریس میسون مجری بی بی سی کار نمی کند، به عنوان دانشجو به وزیر گفت “شما زندگی من را خراب کرده اید”.

اما وزیر آموزش و پرورش افزود: “این زندگی شما را خراب نمی کند، آن را مرتب شده است من می توانم به شما اطمینان. مشکل با این مدل ها – وقتی شما یک مدل استاندارد نمرات در سراسر کشور وجود خواهد داشت نقص در آن است.”

به همین دلیل است که ما فرایندهای بسیار قوی تجدید نظر را معرفی کرده ام که مدارس برای نامزدهای مانند نینا آغاز خواهد شد. آن درخواست ها خیلی سریع اتفاق می افتد و دانشگاه ها گفته اند که تا ۷ سپتامبر پیشنهادهای باز برگزار می کنند و ما در حال کار از طریق آن در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>