• بهترین باتری مجهز به دوربین های امنیتی برای 2020 – CNET

نه تنها دوربین های security cameras امنیتی با باتری به شما انعطاف پذیری نصب بیشتر از همتاهای سیمی خود را, آنها همچنین به طور معمول مسکن ضد آب و هوا برای استفاده در خارج. یعنی می توانید یک دوربین امنیتی بی سیم را روی حصار، در یک درخت یا تقریبا ً هر جایی نصب کنید تا زمانی که شبکه Wi-Fi شما به آن می رسد– تا سیستم امنیتی خانه تان را بالا ببرد، مراقب خانه تان باشد و به بازدارندگان کمک کند.

من سه مدل را انتخاب کرده ام که من به خصوص به دلایل مختلف دوست دارم، هر چند من در نظر گرفته چیزهایی مانند کیفیت ویدئو، smart home زمینه دید، که آیا آن را ارائه برنامه تلفن همراه و گزینه های ضبط، اگر آن را به راه اندازی خانه هوشمند موجود خود را و، البته، عمر باتری متصل می شود. آرلو پرو 3 مورد علاقه من همه دوربين اطراف است. دوره. از آنجا که اتفاق می افتد به باتری بیش از حد، آن را مورد علاقه من برای این لیست است. من از Blink XT2 به قیمت مناسب ش خوشم می اید — 100 دلار — و عمر باتری طولانی آن (تا دو سال). سومین و آخرین دوربین در لیست، دایره Logitech 2، ارائه می دهد طیف گسترده ای از لوازم جانبی سازگار برای گسترش بیشتر باتری خود را به راحتی (و به عنوان یک دوربین امنیتی که بر روی قدرت باتری اجرا می شود، آن را در حال حاضر بسیار مناسب). بنابراین، خواندن اگر شما به دنبال بهترین باتری مجهز به دوربین امنیتی برای دیدار با نیازهای امنیتی بی سیم خود را در فضای باز.

به ادامه مطلب می رویم: بهترین درهای ویدئو سال 2020

تایلر لیزنبی/سی نت

Arlo Pro 3 صفحه اصلی دوربین امنیتی باتری شده است بنابراین شما می توانید آن را به یک درخت یا حصار سوار بدون نیاز به فکر کردن در مورد سیم برق مزاحم. این دوربین بی سیم نیز ضد آب و هوا برای مقابله با عناصر و قرار است برای چند ماه در یک بار طول می کشه, بسته به استفاده. در واقع، این کاملا برای امنیت در فضای باز مناسب است.

علاوه بر باتری قابل شارژ مناسب، 3 طرفدار دارای بسیاری از ویژگی های ایستادگی: ساخته شده در آسیر; حالت های بازو/خلع سلاح؛ و فرد، حیوانات، خودرو و بسته هشدارتشخیص حرکت (با طرح اشتراک هوشمند Arlo اختیاری). دستگاه همچنین اجازه می دهد تا برای ارتباط دو طرفه و دارای هر دو رنگ و سیاه و سفید دید در شب برای یک نمای شفاف از آنچه در حیاط شما می گذرد. و کیفیت ویدیو بالا است.

اگر شما به دنبال به داخل کردن دوربین های امنیتی بی سیم خود را در فضای باز به سیستم خانه هوشمند موجود خود را, طرفدار 3 با الکسا و دستیار گوگل کار می کند. خواندن ما Arlo طرفدار 3 بررسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>