آی فون یا اندروید؟ انتخاب تلفن شما می تواند تاثیر زندگی عشق شما – CNET


hoyle-promo-iphone-11-pro-google-pixel-4-xl-6

جنگ بین اکوسیستم های تلفنی به شدت می وزد.

اندروزو هویل/سی نت

اگر شما یک کاربر آی فون، یک لحظه وجود دارد که شما برای اولین بار به کسی پیام کاست، یک لحظه حقیقت قبل از اینکه شما می دانید که آیا حباب متن قرار است به رنگ آبی یا سبز است.

تفاوت در اینجا ، در مورد هر کسی است که سیاست ضد متن شرکت و آن را انجام داده است قبل از هرگز ، این است که حباب پیام آبی به معنی گیرنده متن خود را نیز کاربر آی فون است. حباب سبز نشان می دهد که آنها نیست. بنابراین هر جا که این رابطه شما را می گیرد، راه با متن های اس ام اس های خوب قدیمی هموار خواهد شد.

این در نظر گرفتن این لحظه نه خیلی وقت پیش بود — حباب متن شرودینگر، اگر شما خواهید بود– که من شروع کردم به تعجب که چقدر در واقع مهم است به تاریخ نویسان. در دنیای من، نظرات در مورد سیستم عامل ها و دستگاه های مختلف فن آوری بسیار پرماست. اردوگاه های پیروان فداکار که در تپه های مختلف چنگ زدن پرچم برای همه چیز از سیستم عامل به مرورگرها در امتداد خطوط از “لینوکس یا نیم تنه، عزیزم” می میرند وجود دارد.

love-syncs-bug.png

برای همگام سازی عشق بیشتر کلیک کنید.

هر يکه اين نظرات قوي رو نداره بنابراین، من با OkCupid تماس گرفت، که باعث می شود یک عادت منظم از تاریخ نویسان خود را از همه نوع سوال، از اینکه آیا آنها پرداخت 50 سنت اضافی برای guacamole به اینکه آیا آنها از نوع به کف زدن زمانی که هواپیما خود را فرود.

با استفاده از ویژگی Story در حساب اینستاگرام خود که بیش از ۵۵۰۰۰ دنبال کننده دارد، پرسیدند که آیا مردمی به کسی پیغام می داند که آی فون ی در دست نیست. سی و یک درصد می گفتند که نمی شود.

بچه ها. اين بيشتر از يک چهارم هاست

بیست و هفت درصد اضافه می کنن که حباب های سبز بدتر از آدم بازی هستن که فقط، بوسه آشپز هاست. هیچ چیز نباید بدتر از آدم رباباشد. شير فاسد جوراب خيس همسایه طبقه پایینم هیچ چیز.

قبل از اینکه شما raggin’بر روی آن طرفداران اپل، هر چند، OkCupid نیز تا به حال سوال از آیفون در برابر آندروید در برنامه خود را از سال 2018، و 58٪ از پاسخ دهندگان آمریکا می گویند آن آندروید همیشه، در مقابل 38٪ که به حباب های آبی اعتقاد دارند، برای همیشه و همیشه به عنوان. و اگر شما در مورد آن ولگرد 4 ٪، چرا که شما ریاضی در سر خود را انجام داده، شما چیز هوشمندانه، آنها هنوز هم تکان تلفن های تلنگر و ، ما (من) در اینجا در عشق Syncs تحسین آنها را برای آن.

هرگز از لذت بردن از ضربه محکم و ناگهانی رضایت بخش از تلفن تلنگر بسته متوقف شود.

پس اين همه ما رو کجا ميذاره؟ با یادآوری کامل است که، هنگامی که آن را به آشنایی می آید، مردمی می تواند بسیار آویزان کردن بر روی ویژگی های که واقعا تاثیر نمی روابط. آن را آسان برای ایجاد یک لیست ذهنی از همه dealbreakers (باید عاشق chinchillas!) است که می تواند در راه سازگاری اساسی دریافت کنید.

اعطا شده، قرار بودن در یک اکوسیستم یا استفاده از سرویس های مشابه می تواند زندگی را آسان تر کند — خانواده هایی هستند که زندگی خود را از تقویم گوگل خارج می کنند یا حساب های Spotify را به اشتراک می گذاریم. ممکن است شما ترجیح دهید که بستگان قدیمی تر تان دستگاه های مشابهی با شما داشته باشد تا عیب یابی را بسیار ساده تر کنید.

همه چيزي که بعدا ميتونه بياد دستگاه هایی که استفاده می کنید یا سیستم عامل هایی که به کار می گیرید شخصیت شما نیست. چه چیزی بیشتر، هرگز ظرفیت انسان برای تغییر دست کم. من می دانم که زن و شوهر که در مرحله آیفون / ویندوز تلفن جان سالم به در برد، و آنها هنوز هم متاهل. و فراموش نکنیم که سهم اپل از بازار گوشی های هوشمند در سطح جهانی حدود ۱۳٪ است، به گفته IDC، بنابراین شانس کمی وجود نداره که کاربران اپل و اندروید در یک نقطه در خیابان های ورونا با هم ملاقات کنند.

من انگشت مرا به شما می گزم، قربان، و نظرات سفت و سخت شما در اکوسیستم ها.

پس دفعه بعد که منتظر اون لحظه ي حقيقت هستي آبی یا سبز… به یاد داشته باشید که در واقعیت، مسائل بیشتر فشار وجود دارد که آن را به قضاوت که سازگار با شما و که نیست می آید.

و هميشه هم گياک رو بگير

سینت ‘sعشق همگام سازی ستون مشاوره با تمرکز بر دوستیابی آنلاین است. اگر سوالی در مورد پیدا کردن عشق از طریق برنامه داشتید، آن را برای بررسی [email protected] ارسال کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>