ویروس کوروناویروس: دو بار آزمایش می تواند قرنطینه سفر را به 10 روز کاهش دهد، می گوید: Sage

قرنطینه برای مسافرانی که به بریتانیا برمی گردند، می تواند با آزمایش برای ویروس کوروناویروس دو بار قطع شود، مشاوران علمی دولت گفته اند.

گروه مشاوره علمی برای موارد اضطراری (Sage) بررسی تحقیقات در مورد اثربخشی دو برابر آزمایش، از جمله تحقیق توسط بهداشت عمومی انگلستان (PHE) ، و توافق کردند که غربالگری در بدو ورود و یک هفته بعد می تواند دوره خود انزوا را به 10 روز از دو هفته جاری کوتاه تر است.

مقاله PHE نتیجه گرفت که آزمایش مسافران در مرز و دوباره پس از پنج روز انزوا، با آزادی از قرنطینه دو روز بعد اگر نتیجه منفی بود، منجر به 85 درصد میزان موفقیت.

اما غربالگری در مرز و دوباره پس از هشت روز انزوا، به علاوه انتظار دو روز دیگر قبل از پایان قرنطینه در مورد نتیجه منفی، خواهد بود 96 درصد موفق، و آن را به عنوان موثر به عنوان سیاست فعلی.

دقیقه از یک نشست Sage در ماه ژوئن، برای اولین بار در روز جمعه منتشر شد، گفت: “آزمایش دو برابر مسافران به طور قابل توجهی کاهش می دهد خطر منفی کاذب، و می تواند مدت قرنطینه کمتر از 14 روز را فعال کند.

“روزهای مطلوب آزمایش بین روزهای پنج تا هشت بعد از مواجهه است.”

گروه همچنین امکان آزمایش مسافران را قبل از ورود به بریتانیا مطرح کرد و گفت که این می تواند قرنطینه را بیشتر کوتاه تر کند اگر آنها موافقت کردند که خود را جدا بین آزمایش و سفر.

این مدل، با این حال، نیاز به توافق نامه های بین المللی و استانداردهای مشترک است.

sage highlighted test turnaround times, ongoing uncertainty around test positivity over time in asymptomatic cases, and public adhereing as “complicating factors” in changing the policy.

گرانت شپس، منشی حمل و نقل، گفت آزمایش مسافران در بازگشت چیزی است که دولت نگه داشته شده است “چشم بسیار نزدیک”، اما چنین سیاستی بدون موانع آن نیست.

آزمایش در بازگشت به اندازه ای که به نظر می رسه ساده نیست چون اگر کسی را که بدون علامت است آزمایش کنید – به عبارت دیگر، آنها فکر نمی کنند که چیزی داشته باشد، اما ممکن است در واقع، آن را در روز اول در بازگشت داشته باشد – ما احتمالا فقط درصد بسیار کمی را جذب می کنیم، دانشمندان پیشنهاد می کنند شاید تنها ۷ درصد، از موارد واقعی باشد.”

“حالا، واضحاست که شما به یک سیستم که دقیق تر از آن است نیاز دارید قبل از اینکه به مردم بگید، “شما اکنون آزمایش شده اید و نیازی به قرنطینه کردن نخواهید داشت.””

هر گونه تنظیمات به محدودیت های سفر و رژیم قرنطینه نیاز به توسط دبیر خانه، دبیر بهداشت و حمل و نقل دبیر تایید شده است.

بخش بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی شده است نزدیک برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>