خدمه تقلا به عنوان آتش سوزی کالیفرنیا عظیم خانه ها را می سوزاند، آتش سوزی جدید شروع

خدمه به هم زدند تا از خانه ها در برابر آتش سوزی عظیمی که باعث تخلیه در شمال لس آنجلس شد محافظت کنند، و مقامات هشدار داده اند که این آتش می تواند پنجشنبه دوباره شعله ور شود و موج گرمایی تاولر در کالیفرنیا کاهش می دهد.

آتش سوزی در اندازه در عرض چند ساعت پس از آن در جنگل انبوه در بعد از ظهر چهارشنبه به راه می افته منفجر شده، ارسال تا یک آلود برجدار قابل مشاهده برای صدها مایل در اطراف.

-ادامه مطلب: آتش سوزی کالیفرنیا در 3 ساعت 10000 جریب می سوزد، صدها خانه تخلیه شده

آتش سوزی ها در سراسر یال ها و شیب های تند، از جمله در برخی مناطق که از سال ۱۹۶۸ تا به حال سوخته نشده بودند، مسابقه می داد. تا پنج شنبه شب، این فروغ هنوز بیش از ۵۴۰۰ خانه را تهدید می کرد و از طریق ۱۷ مایل مربع (۴۴٫۵ کیلومتر مربع) قلم مو و زمین جنگلی شارژ شده بود.

فروغ تنها 5% شامل بود.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

A firefighter watches the Lake Hughes fire in Angeles National Forest on Wednesday, Aug. 12, 2020, north of Santa Clarita, Calif. (AP Photo/Ringo H.W. Chiu)
آتش نشان آتش نشان آتش دریاچه هیوز در جنگل ملی آنجلس در چهارشنبه، اوت 12، 2020، شمال سانتا کلاریتا، کالیفرنیا (AP عکس/ رینگو H.W. Chiu).

بادهای سبک و رعد و برق پراکنده در اوایل روز به آتش نشانان کمک کرد تا شعله های آتش را تا مقداری رام کنند اما پیش بینی روز جمعه برای گرم، آب و هوای خشک با شرایط آتش سوزی “بحرانی نزدیک” به دلیل احتمال وزش باد های تند، به روز رسانی آتش پنجشنبه شب گفت.

“این آتش سوزی بزرگ برای چند روز خواهد بود ، گفت : رئیس رابرت گارسیا با خدمات جنگل ایالات متحده است.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

حدود ۱۰۰ خانه روستایی در منطقه دریاچه هیوز در جنگل ملی آنجلس، حدود ۶۰ مایل (۹۷ کیلومتر) در شمال مرکز شهر لس آنجلس تخلیه شدند.

ارزیابی های اولیه آسیب متوجه شد که حداقل سه ساختار سوخته است، اما مقامات هشدار داده اند که این تلفات به احتمال زیاد بیشتر خواهد بود.

کنی رینولدز خانه اش را از دست داد.

آتش از تپه و در آن طرف خیابان پایین آمد، “در هر دو طرف غرق شدن،” او به KABC -TV گفت.

رینولدز و دیگران عقب نشینی کردند و سپس آن را فقط به نوعی نورد در، او گفت. “همه چيز رو به عنوان يه جورايي از بين ميبره”

-ادامه مطلب: خانه نابود شد به عنوان آتش سوزی کالیفرنیا تخلیه جدید

مراکز تخلیه برای ساکنان و حیوانات تعیین شده بودند، اما به دلیل نگرانی COVID-19، به مردم گفته شد که در ماشین های خود را در پارکینگ ها باقی بماندند.

علت فروغ، لقب آتش دریاچه، در حال بررسی است. اين يکي از چندين آتش سوزي در منطقه است

چند آتش سوزی جدید پنجشنبه در حال فوران بود. بزرگترین آن در نزدیکی حومه لس آنجلس ازوسا بود. این آتش تقریبا 4 مایل مربع (10.13 کیلومتر مربع) قلم مو اما در حال حرکت به دور از خانه ها. با این حال، برخی از تخلیه ها دستور داده شد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

یکی دیگر از شعله های خطرناکی به برخی از خانه ها در کورونا در شرق لس آنجلس نزدیک شد و آتش سوزی دیگری در شرق شهرستان ساکرامنتو حدود 500 هکتار (202 هکتار) قبل از آتش نشانان متوقف گسترش جلو آن را سوزاند.

انتظار می رفت موج گرما یی در آخر هفته به طول انجامد و درجه حرارت سه رقمی و خطر آتش سوزی شدید را برای بخش های بزرگی از کالیفرنیا به بار آورد.

PG&E به جرم قتل غیر ارادی 84 نفر در سال 2018 کمپ آتش سوزی در کالیفرنیا اعتراف می کند

PG&E به جرم قتل غیر ارادی از 84 نفر در سال 2018 اردوگاه آتش سوزی در کالیفرنیا

© 2020 The Canadian Press

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>