یک سوم کاربران TikTok آمریکا گزارش شده است 14 یا جوانتر – CNET


tiktok-logo-phone-app-5280

یک تکه بزرگ از کاربران در آمریکا TikTok ممکن است 14 یا جوانتر.

آنجلا لانگ/سی نت

اگر مایکروسافت، اپل buys TikTok یا توییتر، تیک تاک را executive order پیش از دستور اجرایی دونالد ترامپ رئیس جمهور در برابر ضربات برنامه کوتاه ویدئو متعلق به چین در ماه آینده خریداری کنند، ظاهراً با مخاطبان جوان خواهد بود. به گزارش نیویورک تایمز، که به اطلاعات داخلی TikTok و اسناد آن بررسی شده استناد کرده است، تا یک سوم از 49 میلیون کاربر روزانه TikTok در آمریکا 14 ساله یا جوان تر هستند.

که داده ها ظاهرا گفته می شود 18 میلیون از کاربران روزانه برنامه در ماه ژوئیه 14 یا جوانتر بودند، 20 میلیون نفر مسن تر بودند، و سن بقیه را نمی توان طبقه بندی کرد. به گزارش تایمز، تیک تاک علاوه بر استفاده از سنین خودگزارششده افراد، سنها را با اعمال الگوریتم های تشخیص چهره به ویدئوها و تصاویر نمایه و با تحلیل ارتباطات اجتماعی به کاربرانی که سن آنها از قبل شناخته شده است، تخمین می زد.

با وجود اینکه حداقل سن استفاده از برنامه ۱۳ سال است، یک کارگر سابق TikTok گزارش داد که ویدیوهایی از کودکان کوچکتر از آن که هفته ها در برنامه باقی ماندند.

یک سخنگوی تیک تاک در پاسخ ایمیلی به درخواست نظر در مورد گزارش تایمز گفت: «ما افتخار می کنیم که یک مکان سرگرم کننده برای خانواده ها فراهم کنیم تا محتوا ایجاد کنند و وقت را با هم بگذرند، به ویژه در طول همه گیری، به CNET گفت. سخنگوی گفت TikTok جمعیت شناسی کاربر را فاش نمی کند. ما متعهد به حفظ حریم خصوصی و ایمنی مردم و خانواده هایی که برای سرگرمی، ابراز وجود و ارتباط به تیک تاک می ایند، می رویم.”

به گزارش نیویورک تایمز، ۸۸۸۰۱۱۰۰۰۱۱۰۸۸۸ برخی ویدئوها از کودکان کوچکتر از ۱۳ ممکن است هفته ها در برنامه ویدئویی باقی مانده باشند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>