‘بی سابقه’ افزایش در تماس 999 به دلیل هجوم گردشگران در دوون و کورنوال، پلیس می گویند

دوان و کورنوال پلیس در مورد فشار “بی سابقه” بر خدمات اضطراری در سواحل جنوب غربی به دلیل هجوم گردشگران تعطیلات در بریتانیا در تابستان امسال هشدار داده است.

به گفته معاون فرمانده جیم کولول، این نیرو در آخر هفته گذشته در 999 نفر افزایش 26 درصدی را شاهد بوده است.

در حالی که ملت شروع به بیرون شدن از قفل شدن ویروس کوروناویروس خود کرد، مقامات مناطق ساحلی هشدار می دهند که از بیرون منطقه، ورود به منطقه افزایش پیدا کرده و تهدید به پایل کردن خدمات محلی می کنند.

آقای کولول گفت که فشار وارده بر نیروی او در ماه های بعد از آن به خود نرفته است. نیرو در آخر هفته ۲۳۰۱ تماس اضطراری دریافت کرد که رفتار ضد اجتماعی بسیاری از آن ها را به حساب می آورید.

او گفت: حوادث آخر هفته، در آب و هوای گرم، به یک “تقاضای بی سابقه” در سراسر “کثاطاز حوادث مختلف” منجر شده بود.

مسائلی که توجه پلیس را مورد نیاز قرار می داد شامل ۳۱ گزارش از رفتار ضد اجتماعی محیط زیستی، شامل باربهای یکبار مصرف و زباله های دیگر که توسط مردم به جا مانده بود.

افسران گفتند که ۱۰۲ گزارش دیگر از رفتار ضد اجتماعی «اغلب مربوط به نوشیدنی» بوده و ۱۹۱ گزارش دیگر از «پرخوری» بودن مردم را ثبت کرده اند.

ما می خواهیم گردشگران را با خیال راحت به جوامع خود خوش آمد بگوییم و از یک راه اندازی مجدد به اقتصاد گردشگری ضروری خود حمایت کنیم.” اما این کار باید با احترام توسط همه انجام شود و سطوح ASB ثبت شده در طول تعطیلات آخر هفته غیر قابل قبول بالا است.

ما درک می کنیم که مردم می خواهند از آنچه منطقه ما باید ارائه دهد لذت ببرند، اما لطفا این کار را با خیال راحت و در داخل قانون انجام دهند، در غیر این صورت پلیس اقدام به اجرای اقدامات پیشگیرانه برای محافظت از دیگران خواهد کرد.

“آگوست تا کنون نیز دیده می شود جرایم نظم عمومی تا حدود 25٪ در این زمان در سال گذشته است.

“باز هم، ما می خواهیم مردم قادر به لذت بردن از آب و هوای خوب و بخش نوازی بازشده است، اما باید به مسئولانه انجام شود – همه باید این مسئولیت شخصی را بپذیرند و نقش خود را بازی کنند.”

تنها در ماه اوت، این نیرو گفت که ۹۶۲۲ تماس گرفته است، که در حدود ۹۶۲ در روز و به طور متوسط ۷۱۸ به طور قابل توجهی بالا رفته است.

نیروی گفت : دوون و کورنوال “تا حد زیادی پر به ظرفیت فعلی” و بازدید کنندگان باید کتاب جلوتر قبل از سفر.

خدمات آمبولانس جنوب غربی نیز یک افزایش تقاضا را دید – مقامات برجسته به مردم اصرار می کنند که در صورت اضطراری واقعی، تنها با ۹۹۹ تماس بگیرن،

بین 7 تا 11 آگوست، اعتماد با 14340 حادثه برخورد – افزایش 13 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل.

یک سخنگوی گفت: “در روزهای اخیر ما سطح بسیار بالایی از تقاضا را تجربه کرده ام – شبیه به آنچه که به طور معمول بین کریسمس و سال نو انتظار می رود، “.

گزارش اضافی توسط PA

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>