معلم و دانش آموز: دریافت یک سال پشتیبانی فنی نامحدود برای $75 – CNET


tech-support-agent
Support.com

مدرسه دوباره شروع می شود به زودی، pandemicهر آنچه که اتفاق می افتد به معنی در این فصل همه گیر – infused از دور شدن اجتماعی و پناه دادن در خانه. اگر مدارس شما بچه kids at home ها را در خانه نگه می دارند و کلاس ها را از راه دور راه می بندد، برخی از پشتیبانی های فنی ممکن است بحرانی تر از همیشه باشد. به همین دلیل است که معلمان و دانش آموزان به طور مثال ممکن است از یک سال از Support.com به مبلغ 75 دلاربهره مند شوند، که شما می توانید زمانی که شما درخواست تبلیغی کد EdTech50 در چک اوت. که نصف قیمت معمولی 150 دلار است.

پیشنهاد باز است به تمام معلمان، دانش آموزان و والدین و در مورد همان چیزی است که شما ممکن است معمولا انتظار برای یک تماس پشتیبانی تک فن آوری اگر چیزی می رود با لپ تاپ خود را به خشم پرداخت. اما Support.com خیلی بیشتر می رود. این همه دستگاه های متصل شما را پوشش می دهد، که تقریبا ً همه چیز را در خانه شما معنی می دهد– کامپیوتر، کرومبوک، تبلت، کنسول بازی. حتی شامل دستگاه های خانه هوشمند، پروژکتورها، روترهای وای فای و چاپگرها نیز می شود. اگر روزی بخشی از قیام ربات ها باشد، Support.com را می پوشاند.

Support.com می گوید که این سرویس هر دستگاه و هر مسئله ای را پوشش می دهد، مهم نیست که دستگاه از کجا یا چه زمانی خریداری شده است. یعنی تکنسین ها حتی به شما کمک خواهند کرد که یک پلتفرم ویدئو کنفرانس مانند Zoom up و running را دریافت کنید. با بسیار بالادار – turvy در آموزش و پرورش در پاییز این ، آن را خوب است که ببینید که شما می توانید پشتیبانی فنی ارزان قیمت امن اگر شما به آن نیاز دارید.


تیم معامله CNET وب را برای معاملات بزرگ در محصولات فن آوری و خیلی بیشتر از آن را می خواهد. خرید های بزرگ تر در صفحه معاملات CNET و بررسی صفحه کوپن CNET ما برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید، خارج از بازار، آمازون و بیشتر. پرسش در مورد وبلاگ ارزان اسکیت؟ یافتن پاسخ ها در صفحه پرسش و پاسخ ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>