تعلیق شورای عالی از دست می دهد کار پس از سرزنش مهاجران و ‘جامعه BAME’ برای قفل کردن محلی

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

یک عضو محافظه کار پس از آن که گفت سیاه پوستان، اقلیت های قومی و مهاجران تا قسمتی به خاطر محدودیت های محلی در قفل کردن محل مقصر بودند، کار خود را در هیئت مدیره انجمن مسکن از دست داده است.

باب آلن گفت :”مهاجران غیرقانونی”، “جامعه BAME” و “احمق که هرگز اطاعت از قوانین” از جمله کسانی که مسئول سنبله در موارد کوروناویروس در سراسر منچستر بزرگ در پیام فیس بوک در پایان ماه ژوئیه بودند.

سیاستمدار “تور” پس از گفتگو با شورای بولتون، مرجع محلی که او را برای ایفای نقش توصیه می کند، از نقش خود در هیئت مدیره بولتون در خانه محروم خواهد شد.

این به دنبال سوگ رسانه های اجتماعی است که در آن آقای آلن ادعا کرد که این غیر منصفانه است که او باید تحت تاثیر محدودیت های آورده شده توسط دولت در 31 جولای.

“به من در مورد افزایش موارد Covid در منچستر بزرگ مجازات نمی کند. من 4 ماه طولاني رو به قوانين گير کردم “48000 مهاجر غير قانوني، جامعه ي بام و احمق ايي که هيچوقت از قوانين اطاعت نمي کنن رو سرزنش کن”

فیس بوک ارسال شده توسط مشاور که منجر به تعلیق خود را (باب آلن / فیس بوک)

وی افزود: “احمق های PHE را که به اشتباه به ما توصیه کرده اند سرزنش کنید، مدیران ان.اس.اس را که کاملاً آمادگی نیافته بودند سرزنش کنید، چینی ها را به خاطر پنهان کردن حقایق واقعی سرزنش کنید و دولت را به خاطر توقف نکردن هزاران پرواز به انگلستان از کشورهای آلوده سرزنش کنید. ما توسط “کِر” رهبري مي شيم

این سمت منجر به تعلیق او توسط گروه حزب محافظه کار بولتون شورای روز بعد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>