گذرگاه مهاجر: شهردار کاله خواستار استفاده از کشتی های نیروی دریایی برای جلوگیری از کانال ‘اعلامیه جنگ’

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

طرح برای کشتی های نیروی دریایی برای جلوگیری از مهاجران عبور از کانال انگلیسی شده است “اعلام جنگ” توسط یک سیاستمدار ارشد فرانسوی، افزایش ردیف نام گذاری شده است.

شهردار کاله در عوض خواستار بریتانیا “مسئولیت های خود را”، پژواک گروه های کمپین با تماس از بوریس جانسون به در نهایت ایجاد مسیرهای قانونی برای پناهندگان است.

به عنوان یک هواپیمای نیروی هوایی سلطنتی برای گشت زنی در کانال فرستاده شد – در پاسخ به درخواست پریتی پاتل برای کمک نظامی – ناتاچا بوچارت گفت: “این یک اعلان جنگ دریایی است.”

آن را توسط معاون خود، پیر-هنری دومون، که گفت: “این یک اقدام سیاسی برای نشان دادن عضلات خود را در برابر قاچاقچیان و گذرگاه های غیر قانونی است، اما از لحاظ فنی صحبت، که چیزی را تغییر نمی دهد” است.

انتقادها در حالي صورت گرفت که دولت انگلستان تلاش مي کرد تا با وجود فرستادن وزير مهاجرت به پاريس براي گفتگو، “برنامه عمل” موعود را براي محدود کردن گذرگاه ها تعيين کند.

این بیم آن است که کودکان بیشتری به دست باندهای قاچاق بیفتد و زندگی خود را در dinghies به خطر بیفتد زمانی که ترتیبات فعلی اتحادیه اروپا برای تجدید دیدار های خانوادگی در پایان سال از دست داده است.

وزیر کشور یک تفنگدار دریایی سلطنتی سابق را برای «غیرقابل دوام» کردن مسیر منصوب کرده است و افزایش شدید گذرگاه ها را محکوم می کند – حداقل ۵۹۷ نفر بین پنجشنبه و یکشنبه وارد شدند – به عنوان «غیرقابل قبول بالا».

اما خانم بوچارت از حزب جمهوری خواهان راست مرکز، بریتانیا را به خاطر «سر و کار دادن با درس دادن و با در معرض قرار دادن کاله به این وضعیت برای مدت طولانی» محکوم کرد.

او به کانال تلویزیونی ۳ هاتس-دو فرانس گفت: «ما در کاله، با این سناریو دشمنی داریم» و اضافه کرد: «دولت بریتانیا باید مسئولیت های خود را در نقطه ای به عهده داشته باشد. 3 Hauts-de-France

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>