حرارت: پل چکش ساز به طور کامل بسته به دنبال نگرانی های ایمنی

پل چکش اسمیت غرب لندن به دنبال نگرانی های ایمنی پس از ترک در زیرساخت به نظر می رسد بدتر شده توسط موج گرمایی در حال انجام گریپ کشور به طور کامل بسته شده است.

پل تعلیق – اولین بار پایتخت هنگامی که در سال 1827 باز شد – قرار است تا زمانی که مهندسان تایید آن امن است برای بازکردن، به عنوان پیاده روی زیر گذر در دو طرف رودخانه باقی می ماند.

قایق ها نیز قادر به عبور از زیر نقطه عطفی سبز، با مقامات شورای گفت روزهای اخیر گرما آسیب از پیش موجود به پل را افزایش داده بود – که توسط 16،000 مردم در روز عبور.

تا کنون حمل و نقل برای لندن فراهم کرده است £ 25m برای ترمیم پل پس از آن در سال 2019 ارزیابی شد — با این حال انتظار می رود بازسازی کامل می تواند به عنوان هزینه به عنوان £ 140m.

Cllr الکساندر Ehmann، رئیس کمیته خدمات حمل و نقل و کیفیت هوا برای شورای ریچموند، گفت: “ما به طور کامل حمایت از تصمیم بستن پل Hammersmith در اقدامات ایمنی. ایمنی باید اول بیاید.

“ریچموند شورای باور دارد که ایمنی همه ساکنان باید اولویت اول ما باشد.

با این حال، آنچه که قبلا ً فوری بود، اکنون یک اورژانس است. یک بخش حیاتی از زیرساخت های لندن را نمی توان اجازه داد تا به Thames فرو بچیند، در حالی که دولت و شهردار لندن بر مسئولیت بودجه را متلاشی می کنند.

با یک لایحه تعمیرات بالقوه 140 m پوند، دولت تنها مکانیسم اعتبار بودجه است. آنها باید اکنون به منافع عمومی عمل کنند و بودجه های طولانی مدت را تامین کنند تا مطمئن بشن که پل می تونه نجات پیدا کنه.”

بیشتر به دنبال…

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>