دولت آخرین لحظه امتحانات نوبت ‘فیاسکو کامل است’ ، Keir Starmer می گوید

رهبر کار سر کیر استارمر وزیران را متهم کرده است که با طرح های ناقصی که کار نمی کند، در حل بحران امتحانات بلندی شکست می خورد.

سِر کیر گفت که وزیران ماه ها در مورد این مشکل می دونستند اما به جای یافتن راه حل ی موثر، ریاست یک “فیاسکوی کامل” را به عهده داشته اند.

در پیشنهاد برای سر کردن یک ردیف آسیب رساندن، وزیران تغییراتی را پیشنهاد کرده اند که نتایج درست چند ساعت قبل از انتشار نتایج A-level فردا ارزیابی خواهد شد.

دانش آموزان در حال حاضر قادر خواهند بود به استفاده از نتایج خود را در آزمون های ساختگي به درخواست تجدید نظر اگر آنها از نمرات آنها داده می شود ناخوشایند هستند.

این حرکت در اوایل این هفته توسط دولت اسکاتلند به نوبت نمایشی انجام می شود. وزيران اسکاتلند طرح هاي جمع و جور کردن بيش از 124هزار نتيجه اي که معلمين شان پيش بيني مي کنند را کنار مي ذاره

انگلستان هنوز قصد دارد از یک سیستم مشابه برای تغییر نتایج A-level و GCSE استفاده کند، با این حال، منجر به هشدارهای هرج و مرج می شود چرا که هزاران دانش آموز نمرات خود را به چالش می طلبند.

در برنامه های دولت، دانش آموزان نیز قادر خواهند بود که در پاییز سال آینده امتحان ات را بنشانند اگر از نمرات پیش بینی شده یا مسخره شان ناراحت نشوند.

هر سه با دانشگاه ها، کالج ها و کارفرمایان یکسان ارزش دارند، وزارت آموزش و پرورش (DfE) گفت.

نیک گیب، وزیر مدارس برای انگلستان، اذعان کرده است که وزیران در مورد آنچه در اسکاتلند اتفاق افتاده بود “نگران” هستند، اما اصرار داشت که هیچ مشابه U-turn جنوب مرز وجود خواهد داشت.

اما منتقدان هشدار داده اند که استفاده از گریدهای مسخره باعث ایجاد هرج و مرج بیشتر در سیستم خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>