Fortnite گزینه پرداخت مستقیم به شما اجازه می دهد تا iOS و آندروید هزینه فروشگاه برنامه گول زدن – CNET


fortnite-decade-review-2867

بازیکنان fornite گرفتن تخفیف اگر آنها انتخاب کردن به پرداخت حماسه به طور مستقیم در نسخه های تلفن همراه.

آنجلا لانگ/سی نت

Fortnite توسعه دهنده حماسه در روز پنجشنبه نشان داد که آن را کاهش قیمت V – bucks و دیگر در بازی microtransactions تا 20 ٪ به طور دائم بر روی کنسول و کامپیوتر از بازی رویال نبرد. این تصمیم گرفته شده برای یک رویکرد متفاوت با نسخه های iOS و آندروید, با توجه به برش گرفته شده توسط اپل و گوگل.

“در حال حاضر، هنگام استفاده از گزینه های پرداخت اپل و گوگل، اپل و گوگل جمع آوری 30% هزینه، و تا 20٪ کاهش قیمت اعمال نمی شود،” حماسه در یک وبلاگ در مورد تخفیف نوشت. اگر اپل یا گوگل در آینده هزینه های خود را در پرداخت ها پایین بیاید، حماسه در طول پس انداز به شما منتقل خواهد شد.”

بیشتر بخوانید: بهترین تلفن بازی برای سال 2020: رازدار 2, اسوس ROG, شیائومی سیاه کوسه و نوبیا قرمز سحر و جادو مریخ در مقایسه با

در سال 2018، اپیک به طور کامل دور زد فروشگاه گوگل پلی آن را به عنوان فورتنیت در آندروید راه اندازی و به CNET تایید کرد که آن را می خواهم همان در iOS انجام می شود اگر می تواند. بازی در ماه آوریل به فروشگاه پلی آمد، اما اپیک در بیانیه ای در آن زمان از تلاش گوگل برای مشخص کردن «منابع نرم افزاری شخص ثالث به عنوان بدافزار» انتقاد کرد.

در جلسه کنگره ضد تراست با حضور CEOs تکنولوژی ماه گذشته، تیم کوک رئیس اپل از کمیسیون شرکت خود به عنوان “قابل مقایسه با یا پایین تر از کمیسیون های متهم شده توسط اکثریت رقبای ما دفاع کرد.”

نه اپل و نه گوگل بلافاصله به درخواست های نظر پاسخ نداده اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>