کوروناویروس: اولدهام رو به قفل شدن کامل ‘در عرض چند روز’ پس از دو برابر شدن میزان عفونت در هفته

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

اولدهام ممکن است فقط چند روز از تبدیل شدن به اولین مکان در انگلستان به قفل کردن کامل کوروناویروس پس از Covid-19 مورد ادامه داد به مارپیچ به سمت بالا بازگشت.

مقامات بهداشتی در شهر منچستر بزرگ هشدار داده اند که آنها در نظر دارد بستن کافه ها، رستوران ها، کتابخانه ها و مراکز اوقات فراغت پس از افزایش در تعداد افرادی که با اشکال کشنده تشخیص داده می شود.

وحی نمایشی می آید به عنوان ارقام جدید نشان داد که نرخ عفونت منطقه – که در حال حاضر بالاترین در انگلستان بود – بود دوباره در طول هفته گذشته دو برابر شده بود، از 137 مورد شناسایی شده به 255.

در این حال، این سنبله جدید به معنی Oldham است 107.5 مورد در هر 100،000 جمعیت است. هنگامی که لستر در ماه گذشته در قفل کامل محلی نگه داشته شد، آن را به حال نرخ مربوطه از 135 مورد در هر 100،000.

در صحبت در شب سه شنبه، آروج شاه، عضو کابینه شورای منطقه اولدهام برای بهبودی Covid-19، گفت: “این یک درخواست نهایی از ما است که می گویند که اگر شما عمل نمی کند در حال حاضر ما در حال نگاه کردن به قفل، و زمانی که من می گویند قفل منظور من در عرض چند روز، و نه هفته است. “خيلي قريب الوقوعه”

اولدهام همواره به عنوان یکی از مناطق در معرض خطر دولت از زمان خارج شدن کشور از قفل در ماه گذشته برجسته شده است.

اما موج جدید به خصوص نگران کننده است که شهر در میان یک موج گسترده از شمال انگلستان که در آن محدودیت های سفت – از جمله ممنوعیت اختلاط خانوارهای مختلف – در پایان ماه ژوئیه در یک پیشنهاد برای مدیریت ویروس تحمیل شد.

این واقعیت که آن محدودیت ها نتوانسته اند عفونت را تحت کنترل دربیاورد به این معنی است که، فراتر از یک قفل شدن کامل، مقامات اکنون اتاق کمی برای مانوور در نظر گرفته اند.

مشاور شاه گفت: “ما با وضعیتی مواجه می شود که اگر اعداد پایین نرویم باید به بستن چیزهای که تازه باز کرده بودیم فکر کنیم که برای جامعه محلی تجاری ما هم خوب نیست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>