آواتار: آخرین سازندگان Airbender ترک زنده عمل نت فلیکس نمایش – CNET

avatar

در اینجا نگاهی اجمالی به هنر مفهوم جدید برای آواتار: آخرین Airbender سری زنده اکشن در نت فلیکس از جان استوب.

Netflix

نت فلیکس در اجرای زنده از نمایش متحرک محبوب آواتار: آخرین ایربندر سازندگان اصلی نمایش را از دست داده است. مایکل دانته دی مارتینو چهارشنبه گفت که او و برایان Konietzko تصمیم گرفتند که تیم توسعه این نمایش را در ماه ژوئن پس از دو سال کار بر روی پروژه به دلیل تفاوت های خلاقانه ترک کنند.

“نت فلیکس گفت که آن را متعهد به احترام چشم انداز ما برای این بازگفتن و حمایت از ما در ایجاد این سریال، دیمارتینو گفت: در یک وبلاگ ارسال شده است. “متاسفانه، همه چیز آنطور که ما امیدوار بودیم، به راه نرفت.”

ترک پروژه “برای شادی و یکپارچگی خلاقانه من لازم بود، او گفت، اضافه کردن وضعیت خسته کننده و ناامید کننده است. “من متوجه شدم که من نمی توانم جهت خلاقانه از مجموعه کنترل، اما من می توانم کنترل چگونه من پاسخ داد.”

DiMartino گفت: در حالی که نشان می دهد نت فلیکس پتانسیل به نوبه خود به خوبی و مردم ممکن است آن لذت ببرید، “هر نسخه به پایان می رسد تا بر روی صفحه نمایش، آن را نمی خواهد آنچه برایان و من تصور کرده بود و یا در نظر گرفته شده را.”

اطلاعات بیشتر: هر سرویس جریان رتبه بندی: دیزنی پلاس در مقابل نت فلیکس در مقابل آمازون نخست در مقابل طاووس در مقابل Hulu

Netflix در سال 2018 اعلام کرد که آن را خواهد بود راه اندازی مجدد آواتار: آخرین Airbender به عنوان یک سری زنده عمل, با اصلی شرکت های سازنده DiMartino و Konietzko در هیئت مدیره. هنوز خبري از بازیگران و تاریخ پرتاب نشده

یک سخنگوی نتفلیکس در بیانیه ای که به ایمیل فرستاده شده گفته است: «ما احترام و تحسین کاملی برای مایکل و برایان و داستانی که آنها در سریال انیمیشن آواتار خلق کرده اند، داریم. اگر چه آنها انتخاب کرده اند به ترک پروژه زندگی می کنند عمل, ما مطمئن هستیم در تیم خلاق و انطباق آنها.”

سریال بدون این دو در حال پیش روی است.

نت فلیکس — اگرچه معمولا ً به خاطر دادن آزادی هنری بیشتر به سازندگان نسبت به استودیوهای سنتی شناخته می شود– در برابر تفاوت های خلاقانه مصون نیست. رتبه نت فلیکس از مدیران استودیویی است که از جای دیگری در هالیوود لاغر تر است، و این شرکت به سبک تر بودن با «یادداشت ها» شناخته شده است، تجدید نظر ها و پیشنهادهایی که اغلب از execs برای سازندگان فرستاده می شود در حالی که یک تولید در حرکت است. اما این شرکت راه هایی را با سازندگان پیش از این از هم جدا کرده است: آوا DuVernay یک مستند نت فلیکس در مورد شاهزاده موسیقی دان سال گذشته، به عنوان مثال، و گزارش از تفاوت با مارول طاعون برخی از مجموعه مدافعان نت فلیکس است.

شما می توانید سریال انیمیشن آواتار: آخرین Airbender و عاقبت آن آواتار: افسانه Korra در نت فلیکس در حال حاضر تماشا کنید.

*

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>