a-level results day – live: Education secretary promises ‘maximum fairness’ as 300,000 students to receive grades amid ‘complete fiasco’

صدها هزار نفر از مرزبانان مدرسه در انگلستان، ولز و ایرلند شمالی در حال بیدار شدن تا نتایج سطح خود را، به عنوان وزیران با فشار بیش از تغییر دقیقه گذشته به دانش آموزان اجازه می دهد تا نتایج امتحان مسخره خود را انتخاب کنید اگر آنها با نمرات خود را ناخوشایند هستند.

امتحانات تابستان امسال به دلیل همه گیر شدن لغو شد و دانشجویان نمرات تخمینی را دریافت خواهند کرد تا به پیشرفت آنها در دانشگاه، کار یا آموزش کمک کند.

اما استفاده از نمرات مسخره انتقاد معلمان، دانش آموزان و وزیران را به خود کشیده است، که هشدار داد که این تغییر شامل “ناهمنزاها” و “باور گداها” است.

رهبر کارگر، کیر استارمر در تغییرات ساعت یازده به بیرون ضربه زد و آن را “شامبولیک” می داند.

اين يه فياسکوي کامله بدیهی بود که این قرار بود دشوار باشد اما هفته ها یا ماه ها در آینده است، “او گفت، با بیان fallout هفته گذشته در اسکاتلند که در آن نمرات برای دانش آموزان از مناطق محروم تر جمع شده بودند.

گاوین ویلیامسون وزیر آموزش و پرورش اصرار کرده است که سیستم عادلانه و “قوی” است.

نتایج سطح آنلاین و در دسترس از هم اکنون به صورت شخصی

دانش آموزان در حال حاضر دریافت نتایج خود را در سطح از طریق ایمیل و یا با ورود به دانشگاه ها و کالج ها پذیرش خدمات پورتال آنلاین، و یا به صورت شخصی در مدرسه یا کالج خود را.

ما آرزو می کنیم همه دانش آموزان دریافت نتایج خود را امروز بهترین شانس.

کنکور نگهبان جلسه توجیهی اخبار را لغو می کند

گاوین ویلیامسون گفت: “امروز برگزار کننده امتحانات انگلستان کنفرانس خبری خود را لغو کرده است و در عوض در آغاز هفته آینده، روند تجدید نظر نتایج امتحانات را توضیح خواهد داد.

در حال حاضر اعلام کرده است افزایش 2 درصدی در A و نمره A امسال در سطح A.

آقای ویلیامسون از این سیستم به عنوان “عادلانه و قوی” دفاع کرد، اما اعتراف کرد که برخی از دانش آموزان از نتایج خود ناراحت خواهند بود.

او به اسکای نیوز گفت:«من نمی توانم اینجا بنشانم و بگم که در این کشور تک فرزندی وجود نخواهد داشت که در موقعیتی قرار نخواهد گرفت که نمره ای را در آن داشته باشند که بازتاب عادلانه ای از کار شان نیست.

به همین دلیل ما این تصمیم را از نظر سه قفل ی که مطمئن شویم یک روند فوق العاده قوی است، گرفته بودیم، تا جوانان قادر به پایین رفتن از روند تجدید نظر و دریافت آن مسائل به آن ها بپیوندند.”

وزیر آموزش و پرورش قوانین از ارتقاء نتایج آزمون

کلویی هامی به معترضان در گلاسکو می پیوندد تا به روش امسال تولید نتایج امتحاناعتراض کنند (PA)
مردمک در انگلستان اجازه پذیرش نتایج سطح A که توسط معلمان تخمین زده شده توسط گاوین ویلیامسون انگلستان را به دنبال اسکاتلند در انجام این کار را رد کرد.

نوشتن در روزنامه دیلی تلگراف، او گفت اجازه دادن نمرات معلمان را از دست دادن دانش آموزان را به عنوان آن را “کاهش ارزش نتایج برای کلاس 2020، و به وضوح در کلاس های 2019 و 2021 عادلانه نیست”.

اما بدتر از آن، این به این معنی است که دانش آموزان امسال دو بار بیش از دست می دهد، هم در تحصیلات و هم در آینده چشم انداز خود را،

دولت اسکاتلند روز سه شنبه تایید آن را برای تمام نتایج که جمع و جور شده بودند به برآوردهای اصلی به دنبال جنجال های عمده هفته گذشته جایگزین اجازه می دهد.

مردمک در سراسر اسکاتلند تظاهرات ی را برگزار کرد و گفت که آنها به طور ناعادلانه ای با حضور در مدارسی که در تاریخ سطوح بالایی از عملکرد را نداده اند، مجازات شده اند.

تبلیغات

صبح بخیر، و خوش آمدید به وبلاگزنده ایندیتیون به عنوان ما به دنبال آشکار نتایج سطح برای دانش آموزان در سراسر انگلستان، ولز و ایرلند شمالی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>