ایکس باکس سری X راه اندازی رسمی این نوامبر — CNET


xbox-series-x-tech-inline1
مایکروسافت

ما در نهایت می دانیم که چه زمانی ما ایکس باکس بعدی را ببینید. مایکروسافت ایکس باکس سری ایکس ایکس راه اندازی خواهد شد در ماه نوامبر. غول فن آوری اعلام کرد این خبر در روز سه شنبه و به نظر می رسد آن را در باله زمانی وعده داده شده از فصل تعطیلات 2020 تحویل.

اخبار همراه با یک caveat، به عنوان یکی از بزرگترین عناوین پرتاب برای کنسول — هاله بی نهایت — فصل بعدی در طولانی مدت هاله سری از بازی های ویدئویی، به تاخیر خواهد بود تا 2021 پس از هدف قرار دادن تعطیلات مشابه 2020 پنجره انتشار.

مایکروسافت اعلام کرد پنجره آزادی تصفیه شده در روز سه شنبه از طریق یک وبلاگ ارسال شده ، شاید برای کمک به نرم کردن ضربه تاخیر بی نهایت هاله. 343 صنایع، تیم پشت هاله بی نهایت، اعلام تاخیر در توییتر:

هاله نامتناهی قرار است به ویژگی های بزرگتر و بیشتر از بصری شدید نبرد نسبت به هر بازی قبلی در این سری. اولین هاله در سال ۲۰۰۱ برای ایکس باکس اصلی منتشر شد. Bungie توسعه دهنده اصلی در نهایت حق رای دادن به کار بر روی سرنوشت، یکی دیگر از سری تیرانداز محبوب، اما 343 صنایع در حال حاضر در دست هاله برای مدتی است.

بدون شک هاله بی نهایت یکی از تساوی بزرگ برای کنسول ایکس باکس جدید آن را آماده برای رقابت با پلی استیشن 5 آینده از سونی است. هاله یکی از شناخته شده ترین حق رای انحصاری مایکروسافت است. اطلاعیه مایکروسافت بسیاری از عناوین دیگر که در این میان به کنسول می آمد را برجسته کرد و وعده داد که توانایی بازی در سراسر هر چهار نسل ایکس باکس.

نه مایکروسافت و نه سونی اعلام کرده است قیمت گذاری برای کنسول های مربوطه خود را هنوز. همچنین انتظار می رود پلی استیشن ۵ این فصل تعطیلات را نیز در بر داشته باشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>